Już 200 warsztatów w Polsce z szyldem NexusAuto

Już 200 warsztatów w Polsce z szyldem NexusAuto

person Joanna Piszcz 27/12/2022

Na 200 warsztacie samochodowym NexusAuto w Polsce pojawił się szyld z logotypem sieci. To Auto Naprawa Gregor z Sadlinek nieopodal Kwidzyna.

 

Szefem warsztatu jest Grzegorz Miłek, który pracuje w branży od 18 lat, z czego ostatnie 6 we własnym warsztacie. Ma też bogate doświadczenie zdobyte na rynku niemieckim. Warsztat Pana Grzegorza to obiekt średniej wielkości o trzech stanowiskach. Każde z nich jest wyposażone w podnośnik, z czego dwa są urządzeniami nożycowymi, trzeci to klasyczny podnośnik 2-kolumnowy.

 

Serwis dysponuje także stanowiskiem do serwisu opon i kolejnym do układu klimatyzacji. Do diagnostyki służą dwa testery: Mega Macs 56 i Foxwell.

 

W warsztacie można dokonać wszystkich napraw samochodów osobowych i dostawczych, ze szczególnym naciskiem na układy rozrządu, sprzęgła i klimatyzację.

 

Mile widzianymi w warsztacie pojazdami są Mercedesy i cała grupa VW, ale klientami są właściciele samochodów wszystkich marek. Wśród nich pod szczególną opieką są też tak wyjątkowe okazy jak Ford Pilot i Rover P60 , obydwa z 1948 roku. To efekt rozległego doświadczenia właściciela warsztatu, obejmującego też naprawy starych Jaguarów czy pojazdów rolniczych.

 

Organizatorem sieci NexusAuto w Polsce jest Nexus Automotive Central Europe. To istotny element Nexus Automotive International SA. z centralą w Szwajcarii. Globalnie Nexus to 164 dystrybutorów w 140 krajach na całym świecie. Ich obrót w 2021 roku to 35 mld euro. Partnerami Nexus jest też 86 dostawców – producentów części motoryzacyjnych, narzędzi, olejów.

 

Źródło: NexusAuto, Auto Land

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).