Würth Polska otworzył nowe sklepy stacjonarne | MOTOFAKTOR

Würth Polska otworzył nowe sklepy stacjonarne

person Joanna Piszcz 27/12/2022

Firma Würth otworzyła dwa nowe punkty sprzedaży - w Przemyślu i we Wrocławiu. W planach są już następne lokalizacje.

 

Nowy sklep we Wrocławiu, o powierzchni aż 300 metrów, zlokalizowany jest przy ul. Bolesława Krzywoustego 82-86. To już drugi punkt marki w tym mieście. Natomiast sklep w Przemyślu znajduje się przy ul. Lwowskiej 76, a jego powierzchnia to 129 metrów. W nowopowstałych sklepach klienci znajdą bogaty asortyment specjalistycznych produktów dla profesjonalistów wielu branż, m.in. budowlanej, motoryzacyjnej, utrzymania ruchu, meblarskiej czy stolarskiej. Do dyspozycji są również parkingi.

W 2006 roku otworzyliśmy pierwszy sklep w Polsce i od tego momentu nieustannie rozwijamy ten kanał sprzedaży. Powiększamy sieć naszych placówek, których obecnie mamy już 44. Znaleźć nas można w wielu miastach na terenie całego kraju m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie czy od dziś również w Przemyślu. Staramy się, aby nasze sklepy znajdowały się w dogodnych punktach komunikacyjnych, z łatwym dostępem do parkingu. Każdy z naszych sklepów wyposażony jest w bogaty asortyment produktów dla specjalistów, a nasi pracownicy chętnie doradzą w wyborze artykułów dopasowanych do potrzeb. Alicja Rippel dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska

 

Oferta skierowana jest do klientów biznesowych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą. Więcej informacji można znaleźć na: www.wurth.pl.

 

Źródło: Würth Polska

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).