To był tydzień! (41)

To był tydzień! (41)

person Joanna Piszcz 16/10/2022

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 10 - 16 października 2022 r.

Połowa października przynosi kilka informacji o nowych inwestycjach i sojuszy. Volkswagen i Umicore zamierzają utworzyć spółkę joint venture, której działalność obejmie rynek elektromobilności, a Mercedes-Benz otworzył ośrodek szkoleniowy w CKZiU w Kielcach.

 

GDI podpisał porozumienie z AGC Glass Europe oraz Carl Schlenk A.G. dotyczące produkcji i łańcucha dostaw anod krzemowych. Z kolei Nissan zapowiedział wyjście z rynku rosyjskiego.

 

Należąca do Goodyeara sieć Premio zamierza docierać do miejsc, gdzie ASO nie są obecne. Natomiast Auto Partner SA ogłosił oficjalnie, że twarzą marki Quaro został Patryk Mikiciuk – dziennikarz motoryzacyjny i wideobloger związany z TVN Turbo.

 

Castrol uruchamia nowoczesną platformę szkoleniową online dla warsztatów, serwisów i dystrybutorów.

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).