Castrol Learning Campus – nowa platforma szkoleniowa | MOTOFAKTOR

Castrol Learning Campus - nowa platforma szkoleniowa

person Adrian Januszkiewicz 13/10/2022

Castrol uruchamia nowoczesną platformę szkoleniową online dla warsztatów, serwisów i dystrybutorów — Castrol Learning Campus.

  • Ciekawe i intuicyjne moduły dostosowane są do potrzeb poszczególnych użytkowników — od mechaników oraz kierowników serwisów i warsztatów po dystrybutorów i przedstawicieli handlowych.
  • Moduły dotyczą m.in. poprawy poziomu obsługi klienta, poszerzania wiedzy na temat produktów oraz rozwijania umiejętności technicznych.
  • Castrol Learning Campus pomoże pracownikom poszerzać wiedzę i rozwijać umiejętności, które sprzyjają rozwojowi kariery.
  • Platforma będzie dostępna na wszystkich urządzeniach a użytkownicy mogą się uczyć wtedy, gdy mają czas.
  • Więcej informacji w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej i motoryzacyjnej znajdziesz na stronie głównej Motofaktora. Jeśli chcesz być na bieżąco z najważniejszymi wiadomościami z branży — zapisz się na nasz newsletter

 

Platformę Castrol Learning Campus opracowano pod kątem doskonalenia umiejętności, ułatwiania kontaktów pomiędzy pracownikami, zwiększania możliwości rozwoju kariery, poprawy wskaźników biznesowych, a także w celu udostępniania informacji na temat najnowszych produktów i usług marki Castrol.

 

W ramach platformy oferowana jest szeroka oferta ciekawych i intuicyjnych modułów, dopasowanych do potrzeb użytkowników — instruktaże dla mechaników i kierowników serwisów, szkolenia wideo dla przedstawicieli handlowych oraz pracowników obsługi klienta, które mają pomóc im poprawić jakość obsługi oraz zwiększyć sprzedaż droższych produktów.

 

Nową platformę szkoleniową opracowano tak, aby dostęp do niej był szybki i łatwy niezależnie od urządzenia, za pośrednictwem jednej aplikacji opartej na przeglądarce internetowej, bez konieczności zapamiętywania wielu danych logowania. Dzięki interaktywnym treściom użytkownicy mogą uczyć się we własnym tempie oraz w czasie i miejscu, które im odpowiada, a ponieważ materiały są regularnie odświeżane, będą mieć pewność, że zdobywana wiedza jest aktualna.

 

Platforma Learning Campus marki Castrol pomoże pracownikom warsztatów, serwisów i sieci dystrybutorów zyskać większą pewność siebie i poprawić efektywność. Użytkownicy mogą być pewni, że będą czerpać korzyści z profesjonalnych szkoleń online przygotowanych przez godnego zaufania partnera, których tematyka obejmuje m.in. poprawę obsługi klienta, poszerzanie wiedzy na temat produktów czy rozwijanie umiejętności technicznych – wyjaśnia Gavin Collis, Future Skills and Learning Lead w Castrol.

 

Castrol Learning Campus to kolejny etap rozwoju istniejącej platformy szkoleniowej Castrol Academy. Wszystkie istniejące moduły i dane użytkowników, w tym informacje dotyczące postępów i certyfikatów, zostały automatycznie przeniesione do platformy Castrol Learning Campus, tak aby zapewnić płynną zmianę narzędzia. Witryny Oil Essentials, iLearning i Castrol Zoom zostały również uwzględnione w nowej platformie szkoleniowej, dzięki czemu użytkownicy mają dostęp do wszystkich materiałów w jednym miejscu.

 

Źródło: Castrol

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).