To był tydzień! (4)

person Joanna Piszcz 27/01/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 21 - 27 stycznia 2019 r.

W minionym tygodniu nie brakowało ważnych wydarzeń. Były prezes Inter Cars Robert Kierzek obejmuje stanowisko dyrektora handlowego w Swiss Auromotive Group, a ELIT PL jest już oficjalnie częścią ELIT Polska. Sąd Rejonowy w Bartoszycach umorzył postępowanie wobec pracownicy urzędu skarbowego w związku z prowokacją z wymianą żarówki w warsztacie samochodowym.

 

Toyota i Panasonic podpisały umowę o współpracy przy rozwoju i produkcji akumulatorów trakcyjnych do samochodów hybrydowych i elektrycznych. Natomiast TomTom NV sprzedaje swój dział telematycznego zarządzania flotą firmie Bridgestone. Z kolei Plastic Omnium i Hella rozpoczynają współpracę w zakresie innowacyjnych technologii oświetleniowych.

 

Q-Service Truck świętuje jubileusz 20-lecia, a Brembo zostało wyróżnione za działania na rzecz ekologii.

 

Złoto-brązowy odcień Sahara został samochodowym kolorem roku 2019 Axalta. Z kolei Standox udostępnił kalendarz na 2019 rok – Cars & Characters. Firma DT Spare Parts wydała katalog produktów dla marki Mercedes-Benz.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl