Nowy dyrektor zarządzający fabryki Hankook na Węgrzech | MOTOFAKTOR

Nowy dyrektor zarządzający fabryki Hankook na Węgrzech

person Adrian Januszkiewicz 27/01/2021

Hankook Tire powołał Hyunga Yun Kima na stanowisko dyrektora zarządzającego w europejskiej fabryce firmy na Węgrzech.

Hyung Yun Kim

Kim uzyskał tytuł magistra chemii na Uniwersytecie Inha w Korei, a następnie, na tej samej uczelni, tytuł magistra chemii fizycznej. W firmie Hankook pracuje od 1991 roku i od tego czasu pełnił w niej różne funkcje menedżerskie, zdobywając bogatą wiedzę i doświadczenie. Poprzednią jego funkcją było zarządzanie Działem Planowania Produkcji w światowej globalnej siedzibie Hankook Tire w Korei.

 

Kim z przyjemnością przejmuje odpowiedzialność za kierowanie europejskim zakładem firmy, którego zdolność produkcyjna wynosi 19 milionów opon rocznie i który zatrudnia 3000 pracowników, dzięki czemu uważa się go za kluczowy dla działalności Hankooka w Europie. Od czasu położenia kamienia węgielnego pod budowę fabryki w lipcu 2006 r., była ona stale rozbudowywana i modernizowana, co stanowiło łączną inwestycję w wysokości około 900 mln euro. Celem Kima jest utrzymanie wysokich standardów wyznaczonych przez jego poprzedników oraz dalsze wzmacnianie pozycji Hankooka na rynku europejskim dzięki wprowadzaniu innowacji technologicznych i rozbudowie portfolio produktów premium.

Witamy Kima na jego nowym stanowisku w Europie. Europejska fabryka Hankook jest sercem naszej firmy na tym kontynencie i od momentu rozpoczęcia produkcji w 2007 roku zajmuje ważne miejsce w historii naszego sukcesu. Dzięki swojej obszernej wiedzy technologicznej i wieloletniemu doświadczeniu biznesowemu, nasz nowy dyrektor zarządzający fabryki będzie kontynuował pracę nad naszym sukcesem, mając drogę utorowaną przez jego poprzedników, mając przy boku naszych dumnych pracowników. Sanghoon Lee prezes Hankook Tire Europe
Cieszę się, że mogę dołączyć do zespołu fabryki Hankooka na Węgrzech, gdyż jestem przekonany, iż zakład ten w dużej mierze przyczynia się do globalnego sukcesu firmy. Moim najważniejszym celem jest dalsze wzmacnianie roli zakładu w Rácalmás jako fabryki firmy w Europie. Widzę dla niej świetlaną przyszłość i nie mogę się doczekać odkrywania możliwości dla branży motoryzacyjnej. Hyung Yun Kim

 

Seong Hak Hwang, którego zastąpi Kim, z powodzeniem zarządzał europejskim zakładem Hankooka podczas pełnienia funkcji dyrektora zarządzającego Hankook Tire Rácalmás. Dzięki jego merytorycznej wiedzy i staraniom zakład działa w pełni swych możliwości produkcyjnych pomimo problemów wywołanych pandemią koronawirusa.

 

Pod jego kierownictwem nawiązano szereg poważnych kooperacji w zakresie oryginalnego wyposażenia (OE), a dzięki jego wysiłkom węgierski zakład dostarcza obecnie na rynek niemal 900 wariantów wielkości i modeli opon, w tym dla producentów popularnych marek i tych klasy premium, takich jak Audi, BMW, FIAT, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes-Benz, MINI, Opel, Peugeot, Porsche i Volkswagen Group, w tym VW, Skoda i SEAT.

 

Źródło: Hankook Tire

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).