To był tydzień! (31) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (31)

person Redakcja 8/08/2021

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 2 - 8 sierpnia 2021 r.

Pierwszy tydzień sierpnia za nami. Mimo okresu wakacyjnego w motoryzacji cały czas coś się dzieje. Skarb Państwa podpisał ze spółką ElectroMobility Poland umowę inwestycyjną, na mocy której nabył w niej udziały za 250 mln zł.

 

Hella zapowiedziała, co zaprezentuje podczas nadchodzących targów IAA w Monachium, a ZF Aftermarket swoje premiery na targach Automechanika we Frankfurcie.

 

SDCM przedstawiło swoje stanowisko odnośnie “Fit for 55”.

 

Nokian Tyres dołączył do grona członków PZPO. Z kolei Continental przejął udziały w lipskim Kopernikus Automotive.

 

Toyota zapowiedziała, że w ramach GR Heritage Parts Project powstaną elementy do wytwarzanego w latach 1960–1984 Land Cruisera serii 40.

 

Inter-Team przeniósł swoją centralę, a Inter Parts otworzył nową filię w Bielsku-Białej.

 

Bosch z kolei zaprezentował skrzynię biegów CVT4EV opracowaną specjalnie do samochodów elektrycznych.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).