Nowy oddział Inter Parts w Bielsku-Białej | MOTOFAKTOR

Nowy oddział Inter Parts w Bielsku-Białej

person Adrian Januszkiewicz 6/08/2021

Inter Parts otworzył nowy lokalny punkt sprzedaży, który znajduje się w Bielsku-Białej, przy ul. Komorowickiej 110.

Nowy oddział nastawiony jest zarówno na sprzedaż hurtową, jak i detaliczną. Oferuje szeroką ofertę samochodowych i motocyklowych części zamiennych, a także akcesoriów samochodowych.

 

Lokal o łącznej powierzchni ponad 500 m2, dysponuje własnym zapleczem magazynowym zapewniającym stałą dostępność najpopularniejszych referencji. Ponadto na potrzeby odbiorców hurtowych, pracownicy oddziału opracowali lokalne trasy dostaw gwarantujące dowóz części na czas.

 

Do współpracy z oddziałem w Bielsku-Białej Inter Parts zaprasza szczególnie właścicieli warsztatów samochodowych, dla których przygotował szeroki asortyment narzędzi i wyposażenia warsztatowego, w tym szafki, walizki narzędziowe i narzędzia marki HST, podnośniki, stacje klimatyzacji, środki czystości i wiele innych. Niebawem oddział ma być zaopatrzony w ubrania robocze marki MBHP.

 

Klientów detalicznych Inter Parts zaprasza po akcesoria i kosmetyki samochodowe. Oferta obejmuje także kosmetyki do skór, kokpitu, karoserii, czy felg, zapachy samochodowe, akumulatory, filtry, oleje silnikowe, płyny do spryskiwaczy i wycieraczki.

 

Dane teleadresowe Inter Parts Bielsko-Biała

 

Ul. Komorowicka 110,
43-300 Bielsko-Biała
Tel. stacjonarny: 33 818 46 63, 33 818 46 64, 33 818 46 65 65
E-mail: bielskobiala@interparts.pl

 

Godziny otwarcia:
pon – pt: 8:00 – 17:00
sob: 8:00 – 13:00

 

Kierownik oddziału:

Dorota Kura
tel. kom.: 519 338 951; 532 747, tel.: 33 818 46 64
e-mail: dorota.kura@interparts.pl

 

Przedstawiciel handlowy:

Anna Pękala
tel. kom.: 503 015 196, tel.: 33 818 46 65
e-mail: anna.pekala@interparts.pl

 

Dział sprzedaży:

Ewelina Kalarus
tel. kom.: 511 461 487 , tel.: 33 818 46 63
e-mail: ewelina.kalarus@interparts.pl

 

Magazyn:

Adrian Micorek

 

Źródło: Inter Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).