ZF Aftermarket Live na targach Automechanika we Frankfurcie | MOTOFAKTOR

ZF Aftermarket Live na targach Automechanika we Frankfurcie

person Adrian Januszkiewicz 2/08/2021

ZF Aftermarket spotka się z klientami tegorocznych targów Automechanika we Frankfurcie na platformie internetowej "ZF Aftermarket Live".

Podczas trzydniowego wydarzenia (14-16 września br.) klienci i warsztaty partnerskie zapoznają się z najnowszymi informacjami o firmie oraz najważniejszymi wydarzeniami w branży. Dzięki interaktywnej platformie internetowej odwiedzający będą mogli nawiązywać nowe kontakty i skorzystać z oferty szkoleniowej.

Dzięki formatowi targów ,,ZF Aftermarket Live’’, będziemy mogli nie tylko podzielić się naszą wizją ekologicznego, zrównoważonego i opartego na danych rynku aftermarketowego jutra, ale także w interaktywny sposób dyskutować z naszymi partnerami o mobilności następnej generacji. Nasi goście będą mieli dostęp do szczegółowych informacji na temat najnowszych produktów, usług i technologii, zaprojektowanych z myślą o wspieraniu transformacji w kierunku pojazdów zelektryfikowanych, autonomicznych i podłączonych do sieci. Chcemy wykorzystać to trzydniowe spotkanie do podzielenia się specjalistyczną wiedzą; wymienić się pomysłami z naszymi klientami z rynku aftermarketowego i flotowego, jak również przedstawić usługi stanowiące wartość dodaną w działalności naszych klientów. Philippe Colpron dyrektor ZF Aftermarket

 

Na targach ZF Aftermarket przedstawi najważniejsze założenia swojej strategii “Next Generation Aftermarket” oraz przeprowadzi dyskusje przy okrągłym stole, prezentacje i interaktywne sesje szkoleniowe. Tematyka będzie skupiona na ofercie dla pojazdów elektrycznych i autonomicznych, jak również rozszerzonym portfolio części zamiennych marek ZF, Lemförder, SACHS, TRW, WABCO oraz na cyfrowych rozwiązaniach flotowych (np. Transics).

 

Podczas targów zostanie również przedstawiona rozszerzona oferta dla rynku pojazdów użytkowych w związku z niedawnym przejęciem przez ZF firmy WABCO.

Nowe usługi w zakresie mobilności

Pojawią się również informacje dotyczące części zamiennych i rozwiązań diagnostycznych, a także autonomicznych pojazdów do lokalnego transportu publicznego typu MAK, czyli tzw. małej kolei automatycznej (ang. people movers). Pojazdy te zawierają najnowocześniejsze komponenty ZF – można o nich mówić w kategoriach transportu przyszłości. Dzięki stałemu połączeniu z siecią, napędowi elektrycznemu i elektronicznemu monitorowaniu wszystkich podzespołów, people movers są technologicznym wzorem dla całkowicie bezobsługowych pojazdów przyszłości.

Nasza obecność online to znacznie więcej niż wirtualne stoisko targowe. Dzięki ZF Aftermarket Live uruchamiamy nowy kanał cyfrowego transferu wiedzy i nawiązywania kontaktów w ramach globalnego, motoryzacyjnego rynku części zamiennych. dr Holger Hättich, szef działu Customer & Strategy w ZF Aftermarket

 

W pierwszym dniu targów (wtorek, 14 września 2021) w centrum uwagi znajdą się najnowsze produkty i usługi dla rynku samochodów osobowych. Dyskusje na żywo i prezentacje będą dotyczyły takich tematów jak e-mobilność, autonomiczna jazda i działania mające na celu zwiększenie zrównoważonego charakteru rynku części zamiennych. Przykłady obejmują produkty ZF Aftermarket – takie jak klocki hamulcowe TRW, które wytwarza się w procesie neutralnym pod względem emisji dwutlenku węgla oraz regenerowane części zamienne. W tym dniu uwaga skupi się również na w pełni autonomicznych pojazdach do przewozu osób, które stanowią wkład ZF w przyjazny dla środowiska i wydajny transport pasażerski w centrach miast.

 

W środę, 15 września ZF Aftermarket Live skupi się na rynku pojazdów użytkowych. Prelegenci przedstawią megatrendy dotyczące pojazdów ciężarowych, autobusów i naczep. Operatorzy i menadżerowie flot zapoznają się z najnowszymi rozwiązaniami ZF w zakresie monitorowania, tworzenia sieci i telematyki, które umożliwiają lepszą kontrolę floty, zdalną diagnostykę i konserwację zapobiegawczą.

 

Pod hasłem “Best of Automechanika” w trzecim dniu targów (czwartek 16 września) ZF Aftermarket Live po raz kolejny zajmie się wsparciem warsztatów samochodowych. Właściciele warsztatów i mechanicy będą mieli możliwość wzięcia udziału w szkoleniach online dotyczących podstaw technologii wysokiego napięcia, doposażania samochodów użytkowych w systemy wspomagania cofania Tailguard oraz elektrycznego wspomagania kierownicy dla samochodów osobowych. Ukończenie szkoleń zostanie poświadczone certyfikatami.

 

Ponadto w ramach programu lojalnościowego ZF [pro]Points zostaną zorganizowane konkursy i gry, w których uczestnicy mogą wygrać vouchery członkowskie oraz inne nagrody, takie jak elektryczne rowery.

 

Poniższy link prowadzi do szerokiej oferty programowej ZF Aftermarket Live oraz umożliwia rejestrację na szkolenia online na żywo:

 

https://zfaftermarketlive.com/en

 

Źródło: ZF Aftermarket

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).