Innowacje Hella na targach IAA w Monachium | MOTOFAKTOR

Innowacje Hella na targach IAA w Monachium

person Adrian Januszkiewicz 5/08/2021

Na targach IAA Mobility 2021 w Monachium firma Hella zaprezentuje szeroką gamę innowacyjnych rozwiązań dla motoryzacji.

Stoisko Hella (hala A1, stoisko B40) na targach IAA będzie poświęcone głównym przyszłym tematom związanym z elektromobilnością, zautomatyzowaną jazdą, oświetleniem cyfrowym i oprogramowaniem.

Transformacja branży wciąż nabiera tempa. Jako jeden z liderów, Hella aktywnie kształtuje ten proces transformacji, zajmując centralne trendy w zakresie mobilności jutra. W tym kontekście specjalnie wykorzystamy targi, które są jedną z wiodących platform mobilności na świecie, aby zaprezentować nasze przyszłościowe portfolio produktów. dr Rolf Breidenbach Prezes Zarządu Hella

 

Na 400-metrowym stoisku przede wszystkim można będzie prowadzić indywidualne rozmowy z klientami i prezentacje wybranych produktów. Ponadto Hella rozszerza w tym roku imprezę face-to-face o kompleksową platformę cyfrową do szczegółowej prezentacji wybranych rozwiązań produktowych i wirtualnego nawiązywania rozmów z partnerami biznesowymi.

 

Źródło: Hella

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).