To był tydzień! (16) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (16)

person Adrian Januszkiewicz 23/04/2023

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 17-23 kwietnia 2023 r.

 

Za nami przedostatni tydzień kwietnia, w którym nie brakowało wydarzeń motoryzacyjnych. Byliśmy obecni na prezentacji opony Bridgestone Turanza 6 oraz otwarciu pierwszego patronackiego serwisu Petronas Auto Serwis Rondo w Kaliszu. Relacja z tego drugiego wydarzenia już niebawem.

 

Auto Partner SA ogłosił oficjalne wyniki finansowe za rok 2022, a także wraz z siecią MaXserwis znalazł się w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu wśród firm z najlepszymi inicjatywami podejmowanymi na rzecz ESG, CSR i zrównoważonego rozwoju w Polsce.

 

Wystartowała II edycja Akcji Specjalnej REPXPERT Toolman 2.0, organizowanej przez firmę Schaeffler.

 

Platforma B2B ALZURA Tyre24 uprościła pobieranie i aktualizowanie zamówień za pomocą interfejsu REST.

 

Pojawiły się najnowsze dane z Licznika Elektromobilności prowadzonego przez PSPA i PZPM.

 

Sieć Elli, należąca do Grupy Volkswagen, osiągnęła już liczbę 500 000 punktów ładowania w Europie.

 

Goodyear pochwalił się oponami koncepcyjnymi do prototypowej Lancii Pu+Ra HPE.

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).