ALZURA Tyre24 wykorzystuje interfejs REST

ALZURA Tyre24 wykorzystuje interfejs REST

person Redakcja 18/04/2023

Platforma B2B ALZURA Tyre24 upraszcza pobieranie i aktualizowanie zamówień za pomocą interfejsu REST.

Platforma B2B ALZURA Tyre24 wykorzystuje interfejs REST, który zastępuje zadania dotychczasowych interfejsów XML i SOAP. Zamiast dwóch interfejsów pobieranie i aktualizowanie zamówień dla dostawców zostaje znacznie uproszczone. Nowy interfejs standaryzuje pobieranie zamówień, które dotychczas odbywało się przez interfejs XML. Ponadto, przez interfejs REST można aktualizować zapasy magazynowe, faktury i wiele więcej, co dotychczas odbywało się przez interfejs SOAP.

 

Dzięki temu niechciane anulowania zamówień zostaną jeszcze bardziej zminimalizowane, a współpraca między dostawcami a powiązanymi sprzedawcami znacznie ułatwiona. Nowy interfejs zapewnia, że aktualizacje stanów magazynowych i zamówień odbywają się w czasie rzeczywistym. Przez interfejs można zgłaszać każde krytyczne przemieszczenie towarów. Dostawcy korzystający z wielu kanałów dystrybucji mogą w ten sposób łatwo dostosować swoje indywidualne zapasy magazynowe.

 

Klienci platformy mogą być pewni, że w przypadku dostawców korzystających z tej funkcji każda opona zostanie dostarczona. Ponadto, interfejs znacznie ułatwia pracę sprzedawcom. Przez interfejs dostawca może udostępnić kupującemu wszystkie informacje na temat zamówienia w historii zamówień. Zapytania telefoniczne o status przetwarzania zostają wyeliminowane, a więcej czasu pozostaje na intensywny kontakt z klientem. Dzięki łatwemu śledzeniu paczek (Track-and-trace) sprzedawcy mogą informować swoich klientów o statusie wysyłki ich opon w dowolnym momencie.

 

Obecnie liczni dostawcy oferują interfejs REST do ALZURA Tyre24.

 

Źródło: ALZURA Tyre24

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).