To był tydzień! (13) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (13)

person Adrian Januszkiewicz 2/04/2023

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 20-26 marca 2023 r.

 

Za nami już marzec, przed nami Wielki Tydzień. W tym poprzedzającym nie brakowało ciekawych wydarzeń. Na naszych łamach niedługo pojawią się relacje z targów Poznań Motor Show 2023, Kongresu MOVE oraz Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, więc stay tuned.

 

Oprócz tego ważniejszym tematem tygodnia było przegłosowanie przez Radę Europejską aktu AFIR po porozumieniu z Niemcami. Na jego mocy od 2035 r. na terenie Unii Europejskiej nie będzie już można produkować i sprzedawać nowych pojazdów spalinowych. Sprzeciw w głosowaniu wyraziła tylko Polska.

 

Dane serwisu AutomotiveSuppliers.pl wykazały, że rośnie popyt na specjalistów w polskiej branży motoryzacyjnej.

 

Z kolei raport sieci ProfiAuto Serwis wykazał, że Polacy jeżdżą coraz starszymi autami.

 

Goodyear uruchomił program mentoringowy „Wingfoot Women”.

 

Filia Martex w Częstochowie przeniosła się do nowej siedziby.

 

Głośna była również sprawa płonącego elektrycznego Mercedesa w Tuchomiu koło Trójmiasta, którego strażacy gasili 21 godzin.

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).