To był tydzień! (12) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (12)

person Joanna Piszcz 24/03/2019

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 18-24 marca 2019 r.

W mijającym tygodniu nie brakowało ważnych wydarzeń. Walne zgromadzenie wspólników firmy Moto-Profil wybrało nowy zarządInter Cars podał wstępne, szacowane skonsolidowane wyniki finansowe za 2018 rok. Komornik zajął ruchomości Ursusa.

 

Sejm przyjął ustawę, zgodnie z którą kasy fiskalne online będą obowiązkowe w warsztatach samochodowych od 2020 roku. Posłowie przegłosowali także ustawę wprowadzającą kary pozbawienia wolności za ingerencję w stan liczników samochodowych.

 

Japoński producent – Mitsui-High tec (MHT) – zbuduje w Polsce swoją pierwszą europejską fabrykę rdzeni e-silników do aut hybrydowych i elektrycznych.

 

Znani są już laureaci pierwszego testu z wiedzy z zakresu mechaniki pojazdowej odbywającego się w ramach promocji AP EXPERT. Znamy już także datę targów Autos Truck Day 2019.

 

Pojawiły się nowe katalogi: rozszerzony katalog części DT Spare Parts do autobusów Volvo, pierwsze wydanie katalogu spinek i elementów montażowych Polcar oraz Katalog Wyposażenia Warsztatów Inter Cars 01/2019.

 

Magneti Marelli i ContiTech podały nowy harmonogram szkoleń technicznych.

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).