Rozszerzony katalog części DT Spare Parts do autobusów Volvo | MOTOFAKTOR

Rozszerzony katalog części DT Spare Parts do autobusów Volvo

person Adrian Januszkiewicz 21/03/2019

Marka DT Spare Parts publikuje zaktualizowany katalog produktów odpowiednich dla autobusów Volvo B 10/12 z silnikiem TH/THD.

Zaktualizowany katalog zawiera w sumie około 1,6 tys. części zamiennych, które zastępują około 3,5 tys. numerów referencyjnych.

 

Wersja cyfrowa katalogu jest teraz dostępna dla partnerów dystrybucyjnych i klientów warsztatów pod linkiem. Przejrzysty podział na grupy produktowe i specjalny design w wielu językach gwarantuje intuicyjną obsługę oraz szybki przegląd asortymentu. Dzięki bezpośrednim linkom do stron ze szczegółami artykułu na portalu partnerskim w trakcie wpisywania nazwy artykułu, numeru referencyjnego lub wyszukiwania pełnotekstowego, wyszukiwane produkty znajdują się w sposób ukierunkowany i prosty.

 

Ciągły rozwój oferty części zamiennych oferuje klientom DT Spare Parts stale rosnący asortyment i przyszłościowe rozwiązania z jednego źródła. Oprócz programu części zamiennych odpowiedniego dla Volvo Bus B 10/12 dostępne są również produkty do Volvo Bus B 9/11/12/13. W sumie cała gama w segmencie autobusów obejmuje ponad 13 tys. części o gwarantowanej jakości.

 

Źródło: DT Spare Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).