Szkolenia Magneti Marelli w kwietniu i maju 2019 | MOTOFAKTOR

Szkolenia Magneti Marelli w kwietniu i maju 2019

person Adrian Januszkiewicz 21/03/2019

Magneti Marelli zaprasza na szkolenia techniczne, które odbędą się w kwietniu i maju 2019 r.

Szkolenia będą miały miejsce w ośrodku marki w Sosnowcu przy ul. Inwestycyjnej 6 i będą dotyczyły następujących zagadnień:

 

  • Szkolenie z zakresu Ustawy o F-Gazach zakończone uzyskaniem zaświadczenia – 4 kwietnia, 8 maja i 28 maja;
  • Automatyczne skrzynie biegów, budowa, diagnostyka i obsługa (1 dzień) – 24 kwietnia i 20 maja;
  • Automatyczne skrzynie biegów, budowa, diagnostyka i obsługa – część praktyczna (2 dzień) – 25 kwietnia i 21 maja;
  • Technika hybrydowa w pojazdach samochodowych (monografia Toyoty Prius) – 15 maja;
  • Oscyloskop w praktyce warsztatowej z użyciem testera Flex – 30 maja.

 

Warsztaty Checkstar mogą liczyć na dodatkowy rabat w wysokości 30% lub darmowe szkolenie dla drugiej osoby. Szczegółowy harmonogram szkoleń wraz z cennikiem i formularzami zgłoszeniowymi znajduje się na stronie Magneti Marelli.

 

W przypadku pytań należy kontaktować się z Tomaszem Pyrlikiem, specjalistą ds. szkoleń Magneti Marelli pod numerem tel. +48 602 430 632.

 

Źródło: Magneti Marelli

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).