ORLEN OIL na międzynarodowych targach

ORLEN OIL na międzynarodowych targach

person Redakcja 5/09/2023

ORLEN OIL aktywnie uczestniczy w międzynarodowych wydarzeniach – targach Automechanika w Johannesburgu w RPA oraz Lubricant Expo Messe Essen w Niemczech.

ORLEN OIL od wielu lat jest liderem w produkcji olejów silnikowych i produktów smarnych dla przemysłu. W planach ma również współpracę zagraniczną dlatego aktywnie uczestniczy w międzynarodowych wydarzeniach – targach Automechanika w Johannesburgu w Republice Południowej Afryka oraz Lubricant Expo Messe Essen w Niemczech. W ten sposób spółka wzmacnia rozpoznawalność, pozycję na rynku oraz zdobywa nowych klientów.

 

Automechanika w Johannesburgu, odbywająca się od 5 do 7 września 2023 roku, gromadzi ponad 200 wystawców oraz niemal 6000 odwiedzających. To istotne wydarzenie w świecie motoryzacji, które otwiera nowe perspektywy. Rynek Afrykański stał się jeszcze bardziej strategiczny w kontekście połączenia z LOTOS OIL. Powiązane firmy posiadają teraz większe moce produkcyjne, zwiększoną dystrybucję zagraniczną oraz doświadczenie kadry, co przyczynia się do umocnienia pozycji ORLEN OIL.

 

Marki TURDUS, AGROL czy LOTOS od kilku lat cieszą się uznaniem w północnej Afryce, a obecność na targach w Johannesburgu otwiera możliwości ekspansji na południe i centrum kontynentu. Mając na względzie, że produkty olejowe na bazach grupy syntetycznej zajmują obecnie dominującą pozycję na rynku europejskim, wypierając tym samym produkty o wyższych lepkościach, istotnym jest dywersyfikacja sprzedaży produktów semisyntetycznych i mineralnych poza kontynent. Klimat Afryki, trudne warunki drogowe oraz flota samochodów poruszających się po afrykańskich drogach sprawiają, że to dobry rynek dla smarowania silników samochodów osobowych, ciężarowych oraz rolniczych właśnie przy użyciu olejów mineralnych, które tworzone są z baz produkowanych w Rafinerii Płockiej i Gdańskiej.

 

Podczas trzydniowego wydarzenia, na stoisku ORLEN OIL na targach w RPA, potencjalni klienci z regionu środkowej i południowej Afryki będą mogli zapoznać się z ofertą polskiego producenta, porozmawiać z ekspertami ze spółki o aspektach technicznych oraz poszerzyć swoją wiedzę w zakresie prawidłowego smarowania parku samochodowego i maszynowego. Spółka będzie promować wszystkie marki, jakie obecnie posiada w portfolio. Szczególny nacisk zostanie położony na marki MaxExpert i Classic, które reprezentują grupę produktów dla samochodów osobowych, markę ULTOR, która jest dedykowana dla branży transportu ciężkiego oraz marki AGRO i TURDUS, które stanowią kluczową ofertę dla branży rolniczej.

 

Targi w Essen, znane jako Lubricant Expo Messe Essen, odbędą się od 26 do 28 września 2023 roku. To największa wystawa i konferencja w Europie, łącząca dostawców środków smarnych z użytkownikami końcowymi, dlatego jest to obowiązkowy przystanek dla tysięcy inżynierów i specjalistów z branży.

 

Oba te wydarzenia są pierwszą okazją dla ORLEN OIL do udziału w międzynarodowych targach od czasu połączenia z LOTOS OIL. Hasło „Razem do sukcesu” towarzyszy im w tym procesie, podkreślając synergiczne efekty połączenia spółek. Udział w zagranicznych targach doskonale wpisuje się w strategię firmy, która dąży do wzmacniania działań eksportowych, zarówno w obszarze marketingu i promocji, jak i w obszarze handlowym.

 

Źródło: ORLEN OIL

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).