Platinum Gear ATF VI – nowy olej przekładniowy Orlen Oil | MOTOFAKTOR

Platinum Gear ATF VI - nowy olej przekładniowy Orlen Oil

person Redakcja 2/02/2023

Nowość w portfolio firmy Orlen Oil, Platinum Gear ATF VI, to syntetyczny olej przekładniowy, który spełnia wymagania najnowszych specyfikacji ATF.

 

Nowy syntetyczny olej przekładniowy Platinum Gear ATF VI to produkt, który powinien zainteresować posiadaczy samochodów z automatycznymi skrzyniami biegów. Stworzono go z myślą o najbardziej wymagających przekładniach automatycznych i ma gwarantować bezawaryjną pracę nawet w trudnych warunkach eksploatacji.

 

Platinum Gear ATF VI jest produkowany z wysokojakościowych olejów bazowych oraz pakietu dodatków uszlachetniających. Dzięki temu ma zapewniać maksymalną ochronę, najlepszą płynność zmiany biegów, w każdych warunkach niezależnie od pory roku, oraz ochronę elementów przekładni, co ma przyczyniać się do wydłużenia jej trwałości eksploatacyjnej i zapewnienia komfortu jazdy. Jego niska lepkość ma wpływać na obniżenie zużycia paliwa, a stabilność temperaturowa przeciwdziałać skutkom utleniania.

Olej spełnia wymagania najnowszych specyfikacji ATF. Oznacza to, że jest rekomendowany do stosowania w większości nowoczesnych automatycznych przekładni.

 

Źródło: Orlen Oil

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).