Nowe produkty ORLEN OIL do napędów hybrydowych

Nowe produkty ORLEN OIL do napędów hybrydowych

person Redakcja 25/04/2023

Oferta ORLEN OIL została wzbogacona o linie środków smarnych do napędów hybrydowych - oleje silnikowe PLATINUM Max Expert Hybrid i oleje przekładniowe PLATINUM Gear Hybrid.

 

PLATINUM MAXEXPERT HYBRID 0W-16 B1L
PLATINUM MAXEXPERT HYBRID 0W-16 B1L

PLATINUM Max Expert Hybrid to innowacyjne oleje, których technologia została opracowana z myślą o nowoczesnych, paliwooszczędnych silnikach spalinowych stosowanych w niskoemisyjnych autach wyposażonych w napęd hybrydowy. Formuła olejów PLATINUM Max Expert Hybrid gwarantuje zmniejszone zużycie paliwa, zminimalizowanie oporów tarcia i ochronę silnika podczas pracy w niskich temperaturach. Dodatkowo redukcja wytworzonych spalin oraz trwałość oleju zapewnia zachowanie fabrycznej czystości silnika.

 

 

 

GEAR HYBRID ATF VI 4L
PLATINUM GEAR HYBRID ATF VI 4L

PLATINUM Gear Hybrid to nowoczesne oleje przekładniowe, których technologia została zaprojektowana w celu zapewnienia wyjątkowej wydajności, trwałości oraz doskonałego smarowania i maksymalnej ochrony przed zużyciem automatycznej skrzyni biegów w pojazdach z napędem hybrydowym. Nowa linia obejmuje produkty PLATINUM Gear CVT Hybrid, PLATINUM Gear DCT Hybrid i PLATINUM Gear ATF VI Hybrid, które gwarantują doskonałą wydajność przy niskich temperaturach oraz ochronę mechanizmu przekładniowego i zwiększoną przewodność cieplną.

 

Nowe produkty ORLEN OIL są rekomendowane do konstrukcji większości producentów pojazdów hybrydowych, takich jak KIA, Honda, Toyota i Hyundai, oraz posiadają aprobaty FORD WSS-M2C948-B, MB-Approval 229.52 czy BMW Longlife-04.

 

Więcej informacji na temat produktów dostępna na www.orlenoil.pl.

 

Źródło: Orlen Oil

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).