Orlen Oil wprowadza płyn chłodniczy Petrygo FORCE G13 | MOTOFAKTOR

Orlen Oil wprowadza płyn chłodniczy Petrygo FORCE G13

person Adrian Januszkiewicz 2/03/2022

Orlen Oil poszerza swoją gamę produktów o nowy płyn chłodniczy Petrygo FORCE G13, który jest dobrany do aut VAG wyprodukowanych po 2010 r.

Petrygo FORCE G13 spełnia warunki specyfikacji TL 774-J (G13), co oznacza, że rekomendowany jest do stosowania w układach chłodniczych montowanych w pojazdach Grupy Volkswagen, m.in.: Audi, SEAT, Skoda, Volkswagen, Porsche, Bugatti i Ducati.

 

Zabezpiecza silniki przed przegrzaniem, zapobiega powstawaniu osadów i kamienia, chroni przed korozją i kawitacją w ciągu 5 lat lub do 250 000 km przebiegu. Jest też bezpieczny dla elementów gumowych oraz z tworzyw sztucznych oraz ma gwarantowaną temperaturę krystalizacji, wynoszącą -35°C.

 

Petrygo FORCE G13 wytwarzany jest na bazie najwyższej jakości glikolu etylenowego i gliceryny oraz innowacyjnego pakietu dodatków uszlachetniających, powstałych na bazie technologii kwasów organicznych i krzemianów (Si-OAT). Nie zawiera toksycznych azotynów, fosforanów ani amin. Wolny jest również od boranów.

 

Petrygo to nie tylko najnowszy Petrygo FORCE G13, ale cała gama nowoczesnych, zaawansowanych technologicznie płynów do chłodnic. W jej skład wchodzą cztery linie produktowe:

 

  • Petrygo Q NEW – to ekonomicznej klasy płyn do starszych samochodów;
  • Petrygo PLUS – to płyn z szerokim zakresem aprobat: MAN 324 Typ SNF, DAF 74002, VW/Audi/Seat/Skoda TL 774-F (G12+);
  • Petrygo PRIME G12++ – odpowiedni do nowoczesnych układów chłodzenia. Spełnia szereg aprobat: MB-Approval 326.5, MAN 324 Typ Si-OAT, VW/Audi/Seat/Skoda TL 774-G (G12++);
  • Petrygo HEAVY – to płyn stosowany w układach chłodniczych pojazdów ciężarowych oraz w ciężkim sprzęcie.

 

Więcej informacji na temat produktów Petrygo można znaleźć TUTAJ.

 

Źródło: Orlen Oil

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).