Motowarsztat na XII Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

Jak efektywnie zarządzać warsztatem samochodowym? - tego uczestnicy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników dowiedzą się od ekspertów aplikacji Motowarsztat.pl.

  • Sprawne i efektywne zarządzanie warsztatem samochodowym jest równie ważne jak profesjonalna naprawa usterek.
  • Przy dużej liczbie klientów i różnorodnej ofercie usług warto skorzystać z narzędzi pomocnych w prowadzeniu biznesu.
  • Takie wsparcie zapewnia aplikacja Motowarsztat.pl, która dołącza do grona partnerów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.
  • Motofaktor.pl jest patronem medialnym XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.
  • Więcej informacji w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej i motoryzacyjnej znajdziesz na stronie głównej Motofaktora. Jeśli chcesz być na bieżąco z najważniejszymi wiadomościami z branży – zapisz się na nasz newsletter.

 

Efektywne zarządzanie warsztatem samochodowym wymaga nie tylko umiejętności profesjonalnej naprawy usterek, ale również skutecznego prowadzenia biznesu. W dzisiejszych czasach, gdy konkurencja w branży motoryzacyjnej jest bardzo duża, warto korzystać z narzędzi, które pomogą zoptymalizować procesy w warsztacie i zwiększyć zyski. Uczestnicy XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników przekonają się jak to osiągnąć dzięki aplikacji Motowarsztat.pl.

 

Aplikacja jest nie tylko łatwa w obsłudze, ale także zapewnia pełną kontrolę nad pracą warsztatu samochodowego. Przy jej pomocy można zoptymalizować cały proces pracy – od przyjęcia zlecenia po wystawienie faktury. Aplikacja to kompleksowe narzędzie, które ułatwia zarządzanie warsztatem samochodowym na każdym etapie.

Wierzymy, że dzięki zdobytym wartościowym kwalifikacjom, młodzi ludzie będą mieli odwagę stawiać pierwsze kroki w karierze zawodowej. A pracodawcy zyskają zdolnych pracowników, którzy będą w stanie sprostać wymaganiom nowoczesnego rynku pracy. Nowoczesne narzędzia cyfrowe to obecnie konieczność w warsztacie samochodowym. Dzięki aplikacji Motowarsztat.pl właściciele warsztatów mogą oszczędzić czas i wykorzystać go na serwisowanie pojazdów. Nie martwią się o kwestie obsługi księgowej, nie muszą się bać, że klient zapomni o wizycie w serwisie. Aplikację tworzyliśmy konsultując się z właścicielami warsztatów i mechanikami. Dzięki temu nasze narzędzie jest intuicyjne, łatwe w obsłudze i posiada wiele przydatnych funkcji. Przemysław Cholewa Motowarsztat.pl

 

Aplikacja pozwala na skuteczne zarządzanie warsztatem samochodowym. Dzięki niej można łatwo i szybko przyjmować zlecenia, monitorować postęp prac, a także w prosty sposób wystawiać faktury i rachunki.

Młodzi mechanicy, którzy wkrótce wejdą na rynek pracy to pokolenie komputerów i aplikacji. Dlatego chcemy im pokazać, że również w ich pracy zawodowej aplikacje mogą być bardzo pomocne. Praca warsztatu to nie tylko naprawa pojazdów, ale także faktury, zamówienia, cała administracja, z którą trzeba sobie radzić. Warto więc mieć wiedzę, jakie cyfrowe narzędzia to ułatwiają i są dostępne na rynku. Adrian Dekowski Prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

 

Wśród funkcji oferowanych przez Motowarsztat.pl znajdują się między innymi:

 

1. Pełna kontrola nad zleceniami – dzięki aplikacji można łatwo i szybko dodawać nowe zlecenia, monitorować postęp prac i przypisywać zadania do konkretnych pracowników.
2. Magazyn części – w aplikacji można prowadzić pełny magazyn części samochodowych, co ułatwia zarządzanie zapasami i pozwala na szybszą realizację zleceń.
3. Wystawianie faktur i rachunków – aplikacja Motowarsztat.pl umożliwia w prosty sposób wystawianie faktur i rachunków za wykonane usługi.
4. Raportowanie – dzięki aplikacji można generować raporty dotyczące wykonywanych prac, zużycia części, a także czasu pracy poszczególnych pracowników.

 

Wszystkie te funkcje pozwalają na zoptymalizowanie procesów w warsztacie samochodowym, co przekłada się na zwiększenie efektywności i zysków.

Zawód mechanika to teraz niełatwa sprawa. Kiedyś wystarczyły proste narzędzia i kanał, teraz bez komputera czy testera diagnostycznego ani rusz. Świat idzie do przodu, a wraz z nim także motoryzacja i wyposażenie warsztatów. To niezwykle fascynujący czas, ale też świat, w którym młodzi ludzie żyją na co dzień korzystając z różnorodnych narzędzi w cyfrowym świecie. Grzegorz Duda główny Ambasador i współtwórca Akademii Młodego Mechanika, wielokrotny mistrz w rajdach oraz gospodarz programów „Garaż Dudy” i „101 napraw” w TVN Turbo

 

Finały XII Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników odbędą się podczas Poznań Motor Show – największych targów motoryzacyjnych w Polsce – w dniach 30 marca – 2 kwietnia 2023 r.

 

Organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw MechanikówV8 Team, Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Fundacja Akademia Młodego Mechanika, zrzeszająca ekspertów, przedstawicieli organizacji branżowych i firm współpracujących na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz promujących rozwój edukacji technicznej.

 

Szczegółowe oraz bieżące informacje dotyczące Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników można znaleźć na stronie https://mistrzostwamechanikow.pl/ oraz na https://www.facebook.com/MistrzostwaMechanikow.

 

Zapisy do Mistrzostw odbywają się poprzez Akademię Młodego Mechanika: https://akademiamlodegomechanika.pl.

 

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).