MEYLE korzysta z programu TecCom Excellence

MEYLE korzysta z programu TecCom Excellence

MEYLE, producent motoryzacyjnych części zamiennych, jako pierwszy dostawca części otrzymał od TecAlliance 5 gwiazdek jako „Certyfikowany Dostawca TecCom”.

Walidacja i certyfikacja w ramach „TecCom Excellence Program” ma na celu poprawę jakości informacji na platformie TecCom B2B oraz usprawnienie procesów zarządzania zamówieniami.

 

MEYLE korzysta z rozwiązań TecAlliance od ponad 15 lat. Produkty są dostępne w katalogu TecDoc i można je zamówić za pośrednictwem platformy TecCom. Producent części został już uznany za „TecDoc Premier Data Supplier” za doskonałą jakość danych katalogowych. W wyniku walidacji i certyfikacji jakości informacji w „TecCom Excellence ProgramMEYLE, jako pierwszy producent części, otrzymał znak jakości „TecCom Certified Supplier” z najwyższym wynikiem pięciu gwiazdek.

Najwyższe wymagania dla spójności i standaryzacji danych

Udział w procesie certyfikacji jest ważnym krokiem dla dostawców TecCom w celu sprostania wysokim wymaganiom dystrybucji hurtowej w zakresie spójności i standaryzacji danych.

 

Podobnie jak w przypadku naszych produktów, zawsze jesteśmy zainteresowani zapewnieniem naszym klientom najwyższej możliwej jakości. Dlatego było dla nas jasne, że chcemy przetestować i zoptymalizować jakość naszych informacji na platformie TecCom. Program Excellence jest do tego idealny, ponieważ wszystkie procesy są badane i porównywane z obowiązującymi zasadami platformy.

SAP Key User w dziale Sprzedaży i Dystrybucji w MEYLE - Tim Apel

Większa wydajność umożliwia doskonałą obsługę

W ścisłej współpracy, TecAlliance wspierał producenta części w podnoszeniu na najwyższy poziom jakości informacji i znalezieniu rozwiązań dostosowanych do indywidualnych wymagań firmy.

Dzięki usprawnieniom dokonanym w ramach Programu Excellence mogliśmy działać wydajniej i precyzyjniej w wielu obszarach, a także lepiej spełniać wymagania naszych klientów.

- Tim Apel

 

MEYLE planuje w przyszłości dalej rozwijać współpracę z TecAlliance. Pełna cyfryzacja procesów biznesowych wspiera producenta części w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań i części zamiennych najwyższej jakości z optymalnym serwisem.

 

Źródło: TecAlliance

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).