Program partnerski TecAlliance napędza wzrosty na rynku wtórnym | MOTOFAKTOR

Program partnerski TecAlliance napędza wzrosty na rynku wtórnym

Nowy program partnerski TecAlliance, wiodącego specjalisty w zakresie zarządzania danymi na niezależnym motoryzacyjnym rynku części zamiennych, cieszy się dużym zainteresowaniem.
21/06/2023

Od inauguracji 150 dni temu w programie zarejestrowało się już 250 potencjalnych partnerów z różnych regionów świata. Program został zaprojektowany z myślą o wsparciu dostawców oprogramowania i sprzedawców oraz konsultantów.

Cieszymy się z niezwykłego zainteresowania naszą nową ofertą, zarówno w Europie, Afryce, Azji, jak i w Ameryce. Z niecierpliwością czekamy na dalsze zacieśnianie relacji z naszymi obecnymi i potencjalnymi partnerami oraz możliwość wspierania ich w optymalizacji ich strategii biznesowych i obecności na rynku.

wiceprezes ds. zarządzania partnerami w TecAlliance - Robert Szwed

 

Program Partnerski TecAlliance (TAPP) oferuje partnerom szereg korzyści, w tym kompleksowe szkolenia, indywidualne wsparcie oraz dostęp do materiałów marketingowych i sprzedażowych. Od momentu uruchomienia zarejestrowali się potencjalni partnerzy z różnych regionów, przy czym około 50 procent rejestracji pochodziło z Europy, a pozostała część z innych części świata. Wielu zainteresowanych partnerów podczas rejestracji wskazało, że chce wykorzystać program do rozszerzenia swojej działalności na cały świat. Większość z nich wskazało jako grupę docelową warsztaty lub mniejszych dystrybutorów i sprzedawców detalicznych; niektórzy z nich kierują swoją ofertę również do producentów części oraz firm flotowych i ubezpieczeniowych.

 

TecAlliance od prawie trzech dekad wspiera graczy na niezależnym motoryzacyjnym rynku części zamiennych i umożliwia producentom części, dystrybutorom, warsztatom i operatorom flot osiąganie sukcesu dzięki ustandaryzowanym rozwiązaniom w zakresie danych. Wprowadzenie programu partnerskiego sprzyja rozwojowi obecnych i nowych partnerów, pomagając im zdobyć dodatkową wiedzę, przyspieszyć rozwój i zwiększyć przychody.

 

Więcej informacji na temat TecAlliance i programu partnerskiego można znaleźć pod adresem tec.al/TAPP.

 

Źródło: TecAlliance

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).