Program partnerski TecAlliance napędza wzrosty na rynku wtórnym | MOTOFAKTOR

Program partnerski TecAlliance napędza wzrosty na rynku wtórnym

person Redakcja 21/06/2023

Nowy program partnerski TecAlliance, wiodącego specjalisty w zakresie zarządzania danymi na niezależnym motoryzacyjnym rynku części zamiennych, cieszy się dużym zainteresowaniem.

Od inauguracji 150 dni temu w programie zarejestrowało się już 250 potencjalnych partnerów z różnych regionów świata. Program został zaprojektowany z myślą o wsparciu dostawców oprogramowania i sprzedawców oraz konsultantów.

Cieszymy się z niezwykłego zainteresowania naszą nową ofertą, zarówno w Europie, Afryce, Azji, jak i w Ameryce. Z niecierpliwością czekamy na dalsze zacieśnianie relacji z naszymi obecnymi i potencjalnymi partnerami oraz możliwość wspierania ich w optymalizacji ich strategii biznesowych i obecności na rynku. Robert Szwed wiceprezes ds. zarządzania partnerami w TecAlliance

 

Program Partnerski TecAlliance (TAPP) oferuje partnerom szereg korzyści, w tym kompleksowe szkolenia, indywidualne wsparcie oraz dostęp do materiałów marketingowych i sprzedażowych. Od momentu uruchomienia zarejestrowali się potencjalni partnerzy z różnych regionów, przy czym około 50 procent rejestracji pochodziło z Europy, a pozostała część z innych części świata. Wielu zainteresowanych partnerów podczas rejestracji wskazało, że chce wykorzystać program do rozszerzenia swojej działalności na cały świat. Większość z nich wskazało jako grupę docelową warsztaty lub mniejszych dystrybutorów i sprzedawców detalicznych; niektórzy z nich kierują swoją ofertę również do producentów części oraz firm flotowych i ubezpieczeniowych.

 

TecAlliance od prawie trzech dekad wspiera graczy na niezależnym motoryzacyjnym rynku części zamiennych i umożliwia producentom części, dystrybutorom, warsztatom i operatorom flot osiąganie sukcesu dzięki ustandaryzowanym rozwiązaniom w zakresie danych. Wprowadzenie programu partnerskiego sprzyja rozwojowi obecnych i nowych partnerów, pomagając im zdobyć dodatkową wiedzę, przyspieszyć rozwój i zwiększyć przychody.

 

Więcej informacji na temat TecAlliance i programu partnerskiego można znaleźć pod adresem tec.al/TAPP.

 

Źródło: TecAlliance

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).