Meyle nagrodzone za innowacyjność | MOTOFAKTOR

Meyle nagrodzone za innowacyjność

person Adrian Januszkiewicz 5/03/2021

Meyle AG zaliczono do grona szczególnie innowacyjnych przedsiębiorstw i wyróżniono renomowaną odznaką TOP 100 za 2021 r.

W konkursie TOP 100 firma Meyle wypadła szczególnie dobrze w kategoriach „poparcie zarządu dla innowacji” oraz „procesy i struktura organizacyjna innowacji”. Doceniono m.in. środki i procedury dotyczące digitalizacji, w tym zwłaszcza potencjał innowacyjny w warunkach pandemii: firma Meyle zareagowała niezwykle szybko i skutecznie zadbała o utrzymanie kontaktu z klientami w formie indywidualnych ofert, jak MEYLExperience, czyli cyfrowy zamiennik branżowych targów Automechanika, oraz szkolenia online i wizyty u klientów.

 

Tak szybką reakcję na sytuację spowodowaną pandemią Meyle zawdzięcza wysokiemu poziomowi digitalizacji: zaimplementowano elastyczne regulacje czasu i miejsca pracy dla pracowników i w jak najkrótszym czasie przestawiono się niemal w całości na procesy cyfrowe – włącznie z rozbudową zaplecza technicznego opartego na oprogramowaniu MS Teams i SharePoint.

Koronawirus nauczył nas jednego: prawie wszystko można zrobić online! Udało nam się wdrożyć procesy cyfrowe i mimo ograniczeń kontaktów utrzymać prawie w 100% nasze zwykłe funkcjonowanie – przy olbrzymim zaangażowaniu naszych dzielnych pracowników, którzy bez wahania przeszli na cyfrowy tryb pracy. Za to wszystkim pracownikom Meyle należą się gorące wyrazy podziękowania. dr Karl-J. Gaertner prezes zarządu Meyle AG

 

Efektami wyróżnionego potencjału innowacyjnego są także linie produktów Meyle‑HD, Meyle‑PD i Meyle‑KITS.

Nasza linia produktów Meyle‑HD jest znakomitym przykładem naszej innowacyjności i wartości dodanej, jakiej przysparza ona naszym klientom i niezależnym warsztatom. André Sobottka członek zarządu odpowiedzialny za sprzedaż, marketing i komunikację w Meyle AG

 

Już w 2018 r. zaprezentowany przez Meyle zestaw tulei metalowo-gumowych Meyle-HD przekonał jury targów Automechanika Frankfurt na tyle, że przyznało mu nagrodę Innovation Award w kategorii „Naprawa i konserwacja”.

Również nagroda TOP 100 jest silnym sygnałem potwierdzającym słuszność naszego dążenia do lepszych części, rozwiązań i usług. To dobra motywacja do kontynuacji przyjętej strategii. André Sobottka

 

Prof. dr Nikolaus Franke, kierownik naukowy TOP 100, jest zachwycony nagrodzonymi średniej wielkości przedsiębiorstwami. Przedsiębiorstwa nagrodzone TOP 100 konsekwentnie stawiają na innowacyjność – stwierdza. Oficjalne rozdanie nagród odbędzie się 26 listopada 2021 r. w trakcie 7. niemieckiego szczytu średniej wielkości przedsiębiorstw w Ludwigsburgu laureaci bieżącej edycji TOP 100 otrzymają gratulacje od Rangi Yogeshwara, który od dziesięciu lat jest mentorem konkursu innowacyjności.

 

Źródło: Meyle

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).