Maciej Oleksowicz wyróżniony w zestawieniu „Menedżer Roku 2023”

Maciej Oleksowicz wyróżniony w zestawieniu „Menedżer Roku 2023”

person Joanna Piszcz 28/06/2023

Miesięcznik "Home & Market" opublikował listę najlepszych menadżerów roku 2023. Jednym z wyróżnionych został Maciej Oleksowicz, Prezes Zarządu Inter Cars SA.

Home & Market” to miesięcznik gospodarczy dla menedżerów wyższego szczebla. Publikuje zestawienia i analizy branżowe oparte na wynikach finansowych największych firm. Gazeta przedstawiła listę najlepszych menadżerów roku 2023. Wśród nich znalazł się Maciej Oleksowicz. W jego przypadku doceniono „aktywne zaangażowanie w zarządzanie spółką i Grupą Kapitałową Inter Cars, w szczególności w obszarze nowych technologii oraz IT”.

Droga zawodowa Macieja Oleksowicza

Studiował na Akademii Leona Koźmińskiego oraz Uniwersytecie Warszawskim na kierunku marketing i zarządzanie. W latach 2010-2011 startował w cyklu Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Europy (ERC), a w roku 2012 – w cyklu mistrzostw świata SWRC (FIA Super 2000 World Rally Championship).
W latach 2000-2008 pracował w Inter Cars SA, gdzie był odpowiedzialny za tworzenie działu części do pojazdów sportowych oraz tuningu. Następnie wdrażał systemy informatyczne ERP, hurtownie danych, rozwiązania logistyczne oraz systemu planowania zapasów magazynowych.

 

Od 2007 roku prowadził działalność gospodarczą związaną z organizacją szkoleń bezpiecznej jazdy i motoryzacyjnych imprez integracyjnych. Dwa lata później poświęcił się obsłudze serwisowej oraz sprzedaży części przeznaczonych do aut rajdowych i wyścigowych.

 

W latach 2001-2015 zasiadał w Radzie Nadzorczej Inter Cars SA. Następnie zaangażował się bezpośrednio i aktywnie w zarządzenie spółką i Grupą Kapitałową, w szczególności w obszarze nowych technologii oraz IT – jako dyrektor ds. strategii IT. Zanim wszedł w skład zarządu, pełnił funkcję prokurenta Inter Cars SA.
W czerwcu 2023 roku został wybrany na dwuletnią kadencję do zarządu Polskiej Rady Biznesu.

 

Źródło: Inter Cars

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).