Maciej Oleksowicz z ważną funkcją w Polskiej Radzie Biznesu | MOTOFAKTOR

Maciej Oleksowicz z ważną funkcją w Polskiej Radzie Biznesu

person Redakcja 13/06/2023

Maciej Oleksowicz, Prezes Zarządu Inter Cars, został wybrany na dwuletnią kadencję do zarządu Polskiej Rady Biznesu na funkcję wiceprezesa.

 

Polska Rada Biznesu to organizacja zrzeszająca właścicieli i prezesów największych firm w Polsce. Jej członkowie reprezentują większość sektorów gospodarki. Głównym zadaniem rady jest działanie na rzecz budowy silnej gospodarki i sprawnego państwa oraz promocja przedsiębiorczości. Rada tworzy w tym celu przestrzeń dla współdziałania ludzi biznesu oraz ich udziału w debacie publicznej.

Nowi członkowie zarządu Polskiej Rady Biznesu na lata 2023-2025

Stanowisko prezesa Polskiej Rady Biznesu na nową kadencję po raz kolejny obejmie Wojciech Kostrzewa, prezes i współwłaściciel Grupy Billon, polsko-brytyjskiej firmy technologicznej. Funkcję w organizacji pełni on od 2019 roku.

 

Jednocześnie rada wybrała 6 wiceprezesów. Po raz pierwszy zostanie nim Prezes Inter Cars Maciej Oleksowicz, partnerka kancelarii Hogan Lovells Beata Balas-Noszczyk oraz prezes MS Investments Michał Szramowski. Ponownie na stanowisko wiceprezesa zostali wybrani: współwłaścicielka Grupy Adamed Małgorzata Adamkiewicz, prezes FoodWell Mariana Owerko oraz prezes Group One Marek Żołędziowski.

 

Źródło: Inter Cars

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).