Konkurs Brembo dla Czytelników Motofaktor.pl do 20/11/2023! | MOTOFAKTOR

Konkurs Brembo dla Czytelników Motofaktor.pl do 20/11/2023!

person Redakcja 14/11/2023

Odpowiedz na 3 pytania i zdobądź nagrody od Brembo!

Specjalnie dla Czytelników Motofaktor.pl firma Brembo przygotowała konkurs z nagrodami. 3 osoby, które odpowiedzą na pytania konkursowe, otrzymają nagrody z logo Brembo (kubek termiczny, bluza, ręcznik).

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy przeczytać artykuł „Brembo wprowadza na rynek Beyond Greenance Kit” i odpowiedzieć na następujące pytania:

 

1. Do jakich pojazdów jest przeznaczony zestaw Brembo Beyond Greenance Kit?

a) autobusów
b) ciężarówek
c) lekkich pojazdów użytkowych

 

2. Ile razy może zestaw Brembo Beyond Greenance Kit wydłużyć okres eksploatacji tarcz hamulcowych?

a) 3 razy
b) 2 razy
c) 5 razy

 

3. Jaka cecha zestawu Brembo Beyond Greenance Kit jest dla Ciebie najbardziej zaskakująca i dlaczego?

 

Odpowiedzi prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

 

Życzymy powodzenia!

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).