Konkurs Bosch dla Czytelników Motofaktor.pl do 05/06/2023! | MOTOFAKTOR

Konkurs Bosch dla Czytelników Motofaktor.pl do 05/06/2023!

person Redakcja 30/05/2023

Odpowiedz na pytania i zdobądź nagrody od Bosch.

Specjalnie dla Czytelników Motofaktor.pl firma Bosch przygotowała konkurs z nagrodami. 6 osób, które udzielą odpowiedzi na pytania konkursowe, otrzymają zestaw nagród (plecak oraz czapka z daszkiem) z logo Bosch.

 

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na następujące pytania:

 

1. Jaki może być skutek zastosowania płynu hamulcowego o niewystarczających parametrach w samochodzie z zaawansowanymi systemami bezpieczeństwa?

 

a) Silnik może się zatrzeć

b) Hamulce będą piszczeć

c) Autonomiczne hamowanie może zostać uruchomione z opóźnieniem nawet 0,2 sekundy

d) Nic się nie wydarzy

 

2. Dlaczego warto stosować płyn hamulcowy ENV6?

 

a) ENV6 ma wydłużony czas użytkowania: 3 lata (w przeciwieństwie do płynu DOT4, który należy wymieniać co 2 lata)

b) ENV6 zmniejsza korozję w układzie hamulcowym, a jego wysoka smarowność redukuje hałas i chroni komponenty układu hamulcowego

c) ENV6 jako płyn uniwersalny (zastępuje inne higroskopijne płyny DOT) pomaga zmniejszyć zapasy towaru, co pozwala zaoszczędzić miejsce w magazynie

d) Wszystkie powyższe odpowiedzi są prawidłowe.

 

3. Wyjaśnij, dlaczego tak ważna w przypadku aut wyposażonych w system ESP jest lepkość płynu hamulcowego.

Odpowiedzi na pytania prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Szczegółowe informacje dotyczące systemów hamulcowych Bosch dostępne są TUTAJ

 

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).