Kolejny Polak w kierownictwie Swiss Automotive Group | MOTOFAKTOR

Kolejny Polak w kierownictwie Swiss Automotive Group

person Adrian Januszkiewicz 4/03/2019

Swiss Automotive Group ogłosiła, że od 18 marca br. stanowisko Chief Logistics Officer (Grupa CLO) Grupy obejmie Wojciech Milewski.

W ciągu 25 lat swojej kariery Wojciech Milewski był związany m.in. z Inter Cars, ABB i British American Tobacco, pełniąc w nich różne role, w tym stanowisko CLO, co daje mu szeroką znajomość logistyki w sektorze IAM.

 

Wojciech Milewski jest kolejnym Polakiem w Swiss Automotive Group na odpowiedzialnym stanowisku po Robercie Kierzku, który został kierownikiem ds. zakupów Grupy (CPO) od początku marca br. W rozmowie z Motofaktor.pl Robert Kierzek stwierdził, że w związku ze strategią Grupy związaną z rozwojem swojej sieci w Europie Środkowo-Wschodniej niewykluczone, że także Polska znajdzie się w planach rozwoju grupy SAG.

 

Oferując ponad 800 000 pozycji, Swiss Automotive Group jest liderem na rynku części samochodowych i dostawczych w Belgii, Austrii, Włoszech, Rumunii, Szwajcarii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. Oprócz części zamiennych asortyment obejmuje również smary, chemikalia, akcesoria, wyposażenie warsztatu i materiały eksploatacyjne. Klientami Swiss Automotive Group są głównie niezależne warsztaty samochodowe, a także producenci pojazdów specjalnych, sprzedawcy i wyspecjalizowani sprzedawcy detaliczni. Bliskość klientów jest jednym z głównych priorytetów Grupy, która posiada swoje oddziały w Belgii, Austrii, Włoszech, Rumunii, Szwajcarii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech.

 

Źródło: Swiss Automotive Group

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).