Robert Kierzek w Swiss Automotive Group | MOTOFAKTOR

Robert Kierzek w Swiss Automotive Group

person Joanna Piszcz 21/01/2019

Swiss Automotive Group powołała byłego prezesa Inter Cars na stanowisko dyrektora ds. zakupów.

Z radością i dumą informujemy, że mianowaliśmy Roberta Kierzka nowym dyrektorem ds. zakupów naszej Grupy. Robert Kierzek obejmie nową funkcję z dniem 1 marca 2019 r. – poinformowało kierownictwo Swiss Automotive Group. 26 kwietnia 2018 Robert Kierzek złożył oświadczenie o rezygnacji z ubiegania się o powołanie do pełnienia funkcji członka zarządu Inter Cars na kolejną kadencję. Jak informował wtedy zarząd spółki, rezygnacja Roberta Kierzka była podyktowana względami osobistymi. Z kolei w sierpniu 2018 r. z Robert Kierzek objął stanowisko wiceprezesa zarządu Stowarzyszenia Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDCM).

 

Oferując ponad 800 000 pozycji, Swiss Automotive Group jest liderem na rynku części samochodowych i dostawczych w Belgii, Austrii, Włoszech, Rumunii, Szwajcarii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech. Oprócz części zamiennych asortyment obejmuje również smary, chemikalia, akcesoria, wyposażenie warsztatu i materiały eksploatacyjne. Klientami Swiss Automotive Group są głównie niezależne warsztaty samochodowe, a także producenci pojazdów specjalnych, sprzedawcy i wyspecjalizowani sprzedawcy detaliczni. Bliskość klientów jest jednym z głównych priorytetów Grupy, która posiada swoje oddziały w Belgii, Austrii, Włoszech, Rumunii, Szwajcarii, Słowacji, Słowenii i na Węgrzech.

 

Źródło: Swiss Automotive Group

 

 

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).