Kolejna szansa na kalendarze Hella 2020! | MOTOFAKTOR

Kolejna szansa na kalendarze Hella 2020!

person Redakcja 3/12/2019

Hella daje czytelnikom Motofaktor.pl kolejną szansę na swój kalendarz na rok 2020. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie.

Czytelnicy Motofaktor.pl po raz kolejny mają szansę na zdobycie kalendarza firmy Hella  na 2020 rok. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe. 5 osób, które podeślą najciekawsze odpowiedzi, otrzymają kalendarze Hella (ścienny i biurkowy) na rok 2020 z logiem niemieckiej marki. Wgląd na kalendarz ścienny jest dostępny TUTAJ.

 

Zadanie konkursowe polega na udzieleniu odpowiedzi na poniższe pytanie:

 

“Który z zapowiadanych produktów oświetleniowych Hella uznajesz za najbardziej użyteczny i dlaczego?”

 

Dla ułatwienia zadania polecamy zapoznać się z artykułami dotyczącymi premier na minionych targach Solutrans oraz oświetlenia Hella “Digital Light SSL | HD”.

 

Odpowiedzi na pytania prosimy przesyłać mailem na adres konkurs@motofaktor.pl wraz z danymi kontaktowymi umożliwiającymi nam wysyłkę nagród.

 

Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

 

Życzymy powodzenia!

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).