Oświetlenie Hella "Digital Light SSL | HD" | MOTOFAKTOR

Oświetlenie Hella "Digital Light SSL | HD"

person Adrian Januszkiewicz 21/11/2019

System oświetlenia"Digital Light SSL | HD" ma pomóc Helli w zwiększeniu bezpieczeństwa i wygody w ruchu drogowym.

Dzięki technologii oświetleniowej “Digital Light SSL | HD” można inteligentnie i indywidualnie sterować ponad 30 000 pikselami, zapewniając w ten sposób liczne nowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak optyczne oznaczenia linii. Ponadto producenci oryginalnego wyposażenia i klienci końcowi mogą korzystać z technologii SSL | HD do wdrożenia i skorzystania z dodatkowych opcji umożliwiających lepszą indywidualizację, takich jak animacje przychodzące i wychodzące z domu, a także funkcje komunikacyjne.

Technologia oświetlenia samochodowego nabiera coraz większego znaczenia. Stawiamy nowy kamień milowy w tym kierunku i wprowadzamy na rynek nową generację reflektorów dzięki naszemu cyfrowemu światłu SSL | HD. Celem tej najnowszej innowacji dla nas jest jak zawsze bezpośrednia korzyść dla klientów. Dzięki tym nowym funkcjom oświetlenia chcemy stworzyć optymalny widok na drogę, zwiększyć współczynnik bezpieczeństwa w ruchu drogowym i jeszcze bardziej zwiększyć komfort zarówno kierowców, jak i pasażerów. dr Frank Huber członek zarządu HELLA i odpowiedzialny za globalny biznes oświetleniowy

System oświetleniowy wprowadza nowe funkcje zwiększające bezpieczeństwo

Technologia oświetlenia SSL | HD nie tylko dodatkowo poprawia ustalone funkcje oświetleniowe, takie jak adaptacyjne, nieoślepiające światła drogowe, ale także zapewnia dodatkowe funkcje bezpieczeństwa oparte na świetle, na przykład w postaci optycznego asystenta pasa ruchu. Może to na przykład wskazywać optymalny pas, jaki należy pokonać podczas przejeżdżania przez roboty drogowe, a tym samym zapewnić kierowcy dodatkowe wsparcie w celu uzyskania bezpiecznego i stabilnego prowadzenia pojazdu. Inną możliwą funkcją zwiększającą bezpieczeństwo jest rzutowanie obszarów ochronnych dla rowerzystów lub pieszych.

“Digital Light SSL | HD” umożliwia także otwieranie perspektyw dla nowych modeli biznesowych. W tym kontekście Hella oferuje producentom oryginalnego wyposażenia opcję swobodnego programowania funkcji oświetleniowych lub opracowywania nowych modeli biznesowych na zasadzie opłaty za użytkowanie. Niektóre funkcje oświetlenia są zawsze przechowywane w pojeździe, ale są aktywowane tylko na żądanie, zgodnie z indywidualnymi wymaganiami użytkownika, i mogą być na przykład kontrolowane i opłacane za pomocą urządzenia mobilnego.

"Digital Light SSL | HD" wejdzie do produkcji seryjnej w 2022 r

“Digital Light SSL | HD” to konsekwentny dalszy rozwój i miniaturyzacja istniejących matrycowych systemów LED. W połączeniu z powiększoną powierzchnią emitującą światło, w szczególności znacznie większa liczba pikseli stanowi podstawę wielu nowych funkcjonalności.

 

Ponad 30 000 punktów świetlnych jest generowanych przez źródła światła wielkości paznokcia. Technologia SSL | HD wymaga zatem mniejszej przestrzeni montażowej, ale zapewnia większą wydajność, a jednocześnie daje producentom pojazdów większą swobodę w indywidualnym projektowaniu pojazdów. Pierwsze zamówienie klienta europejskiego producenta premium na produkcję na dużą skalę zostało już złożone. Produkcja seryjna rozpocznie się w 2022 r.

 

Źródło: Hella

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).