Wystartowała Akademia Młodego Mechanika

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego rusza projekt edukacyjny w ramach Akademii Młodego Mechanika, wracają także szkolenia oraz spotkania ze specjalistami ORLEN OIL.

  • Akademia Młodego Mechanika startuje z nowymi pomysłami.
  • Organizatorzy Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników wręczyli nagrody ich uczestnikom.
  • Przedstawiciele Akademii, wraz z PLATINUM ORLEN OIL odwiedzili Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica w Krośnie.
  • Motofaktor.pl jest patronem medialnym Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

 

Od zakończenia finałów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników minęło już kilka miesięcy, za nami także wakacje i pierwszy dzwonek w polskich szkołach. Wrzesień to także czas, w którym ponownie startuje Akademia Młodego Mechanika. Wizyty w szkołach, warsztaty on-line oraz bezpośrednie spotkania z partnerami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników to tylko fragment aktywności z zakresu edukacji skierowanej dla młodzieży szkolnej i przyszłych adeptów motoryzacji.

Akademia Młodego Mechanika startuje z nową energią. Na bieżąco wprowadzamy do niej nowości, staramy się, aby była jak najbardziej atrakcyjną platformą edukacyjną dla przyszłych mechaników. Ale Akademia to także wydarzenia stacjonarne – szkolenia, warsztaty, spotkania z ekspertami. Za pośrednictwem Akademii Młodego Mechanika dbamy o edukację młodzieży przez cały rok, nie tylko w czasie przygotowań do finałów. Adrian Dekowski prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

7 września przedstawiciele Akademii, wraz z partnerem strategicznym Ogólnopolskich Mistrzostw MechanikówPLATINUM ORLEN OIL – odwiedzili Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica w Krośnie. Dla uczniów była to niepowtarzalna okazja na poszerzenie wiedzy o środkach smarowych, a także możliwość rozmowy z ekspertami marki PLATINUM ORLEN OIL.

 

Z tej okazji uczniowie wraz z przedstawicielami krakowskiej spółki i organizatorów Akademii Młodego Mechanika odwiedzili Zakład Produkcyjny ORLEN OIL w Jedliczu, który zajmuje się produkcją płynów do spryskiwaczy, płynów chłodniczych, smarów oraz olejów przemysłowych.

Pragniemy zaprezentować młodym mechanikom, jak przebiega proces produkcji płynów eksploatacyjnych i środków smarowych, które mamy nadzieję, że w przyszłości będą na co dzień wykorzystywali w pracy zawodowej. Zależy nam na zapoznaniu ich z naszą marką, wysoką jakością produktów, które posiadamy w swojej ofercie i przekonaniu, że warto zaufać naszym wyrobom. Szczególną wagę przykładamy do edukacji młodych mechaników, którzy wkrótce zasilą swoją wiedzą i umiejętnościami warsztaty samochodowe w Polsce. Jako polska marka dążymy do ich wsparcia na każdym etapie edukacji, a następnie w życiu zawodowym. Anita Wierciak-Kaperek Dyrektor Biura Marketingu ORLEN OIL

Przedstawiciele Akademii Młodego Mechanika i PLATINUM ORLEN OIL wręczyli nagrody laureatom XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników z Zespołu Szkół Mechanicznych w Krośnie. Dodatkową atrakcją dla wszystkich uczestników spotkania była możliwość zwiedzania Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce, a także upamiętnienie jego postaci, jako założyciela pierwszej na świecie kopalni ropy naftowej.

 

Marka PLATINUM ORLEN OIL już od kilku edycji jest partnerem strategicznym Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników. W ramach akcji specjalnej PLATINUM CARD uczniowie startujący w kategorii Młody Mechanik, którzy uzyskali najlepszy wynik w testach wiedzy o środkach smarowych oraz płynach eksploatacyjnych, mieli zagwarantowany udział w finale bez względu na wynik eliminacji.

 

W trakcie Mistrzostw Mechaników uczestników wspierają Ambasadorzy marki PLATINUM ORLEN OIL: Robert Kubica, Kuba Przygoński czy Bartosz Zmarzlik. Marka PLATINUM ORLEN OIL wyposaża wszystkich finalistów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w kombinezony, w których występują w czasie finałowych rozgrywek.

 

ORLEN OIL aktywnie współpracuje z czołowymi krajowymi i zagranicznymi ośrodkami badawczymi w zakresie wprowadzania do oferty nowych, wysokojakościowych produktów. Obecne standardy produkcyjne zobowiązują ORLEN OIL do ciągłego monitorowania trendów technologicznych w celu błyskawicznego dostosowywania oferty do nowych wymogów rynku związanych między innymi z wprowadzaniem w Unii Europejskiej kolejnych norm czystości spalin. Najwyższą jakość produktów oferowanych przez ORLEN OIL potwierdzają aprobaty znanych producentów samochodów (takich jak m.in.: Mercedes-Benz, Volkswagen, Volvo, BMW, MAN, MTU, Deutz, Cummins, Renault) oraz maszyn przemysłowych (Flender, Parker Denison, Siemens, Bosch Rexroth, MAG Cincinnati, SKODA Power, Alstom).

 

Źródło: Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).