Castrol uruchomił nową wyszukiwarkę produktów

Castrol uruchomił nową wyszukiwarkę produktów

person Joanna Piszcz 21/03/2023

Wyszukiwarka Castrol dostarcza spersonalizowane rekomendacje produktów takich jak smary silnikowe, oleje przekładniowe, płyny hamulcowe i płyny chłodzące.

  • Nowa wyszukiwarka produktów Castrol kieruje konsumentów do pobliskich serwisów, gdzie można kupić wybrane produkty.
  • Funkcja „Gdzie kupić” oferuje kompleksową obsługę, kierując użytkowników do pobliskich serwisów i dystrybutorów marki Castrol oraz stron internetowych, gdzie wybrany produkt jest dostępny.
  • Kompatybilne produkty Castrol można wyszukiwać według pojazdu lub nazwy produktu.
  • Więcej informacji w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej i motoryzacyjnej znajdziesz na stronie głównej Motofaktora. Jeśli chcesz być na bieżąco z najważniejszymi wiadomościami z branży – zapisz się na nasz newsletter.

 

Castrol uruchomił nową internetową wyszukiwarkę produktów, która pomaga konsumentom znajdować i kupować olej silnikowy, olej przekładniowy, płyn hamulcowy i płyn chłodzący do konkretnych pojazdów. Narzędzie to, które można znaleźć pod adresem www.castrol.pl/wyszukiwarkaproduktow, zawiera również wskazówki dojazdu do pobliskich autoryzowanych serwisów i sprzedawców detalicznych, gdzie wybrany produkt jest dostępny.

 

Funkcja „Szybkie wyszukiwanie” pozwala użytkownikowi wyszukiwać odpowiednie produkty Castrol po podaniu numeru rejestracyjnego lub wyszukiwać według marki i modelu. Użytkownicy mogą również szybko i łatwo wyszukiwać według nazwy produktu Castrol przed weryfikacją kompatybilności z pojazdem. Wśród produktów są także te odpowiednie dla coraz liczniejszych pojazdów elektrycznych.

 

Nowa wyszukiwarka produktów Castrol oferuje użytkownikom kompleksową obsługę w jednym miejscu, z listą wszystkich serwisów i dystrybutorów marki Castrol, u których wybrane produkty są aktualnie dostępne do zakupu. Narzędzie to zintegrowano z Mapami Google, aby oferować widok mapy i wskazówki dojazdu do odpowiednich lokalizacji. Narzędzie „Gdzie kupić”, dostępne pod adresem www.castrol.pl/gdziekupic, zawiera też bezpośrednie łącza do detalicznych sklepów internetowych, w których można kupić wybrany produkt.

 

Nowej wyszukiwarki produktów mogą także używać technicy przed wykonaniem regularnych prac serwisowych, konserwacyjnych i naprawczych, aby zawsze mieć pewność, że stosują najlepiej dobrane oleje Castrol.

Receptury tych środków smarnych i olejów są bardzo zaawansowane, więc najlepszy sposób na wykorzystanie ich potencjału to weryfikacja ich kompatybilności z konkretnym pojazdem. Wielu konsumentów nie ma pewności, które środki smarne i oleje najlepiej nadają się do ich pojazdów, ani gdzie szukać konkretnych informacji. Opracowując nowe narzędzie, skupiliśmy się na tym, jak pomóc konsumentom w dokonywaniu świadomych wyborów, nie zapominając jednocześnie o zwiększaniu liczby odwiedzin w serwisach i u sprzedawców detalicznych, usprawnianiu przejścia z trybu online na offline oraz uproszczeniu całego procesu zakupu. Shailendra Gupte dyrektor ds. marketingu Castrol w regionie EMEA

 

Castrol przestrzega, że jazda pojazdem z niewłaściwie dobranym olejem silnikowym może mieć poważne konsekwencje: nowoczesne silniki mają coraz węższe tolerancje, a nieodpowiedni środek smarny może osłabić działanie katalizatorów, powodować zatkanie filtrów i sprawić, że olej nie dotrze do kluczowych podzespołów, co potencjalnie prowadzi do uszkodzenia silnika. Castrol uruchomił ostatnio nową, bezpłatną pomoc techniczną, w ramach której serwisy i konsumenci w Polsce mogą komunikować się ze specjalistycznym zespołem ekspertów ds. technicznych, przeszkolonych do udzielania porad i rozwiązywania problemów technicznych. Eksperci ci są dostępni przez osiem godzin dziennie, pięć dni w tygodniu, bezpłatnie, za pośrednictwem poczty e-mail: PolandTechInfo@castrol.com.

 

Źródło: Castrol

 

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).