Bliżej partnerów i klientów na 30-lecie Inter Cars | MOTOFAKTOR

Bliżej partnerów i klientów na 30-lecie Inter Cars

person Joanna Piszcz 13/01/2020

W jubileuszowym, 30. roku działalności Inter Cars stawia na zacieśnianie współpracy z partnerami i wydarzenia regionalne.

W 2020 roku największy polski dystrybutor, jeden z dwóch notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, obchodzi 30-lecie działalności. Nowy rozdział w historii Inter Cars, to także zmiany. W roku jubileuszowym spółka zamierza skupić się na rozwijaniu i wzmacnianiu współpracy oraz licznych spotkaniach z partnerami i klientami.

 

Partnerstwo i wydarzenia regionalne będą więc dla firmy hasłem przewodnim 2020 roku. Poinformował o tym Maciej Oleksowicz, prezes zarządu Inter Cars, podczas spotkania z przedstawicielami sieci Q Service Castrol, które odbyło się 11 stycznia w hotelu Warszawianka w Jachrance.

Wiele osób pyta dlaczego nie organizujemy tak dużej imprezy jak na 25-lecie, dlaczego nie Stadion Narodowy, dlaczego nie wielkie targi, czy koncert. Długo zastanawialiśmy się jak uczcić 30-lecie Inter Carsu, jak się pokazać. Doszliśmy do wniosku, że w partnerstwie nie chodzi o to, by prezentować Inter Cars jako wielką firmę. Dlatego w tym roku organizujemy dużo regionalnych wydarzeń, podczas których będziemy wspólnie rozmawiać i dyskutować jak działać lepiej, sprawniej, taniej, czy szybciej. Maciej Oleksowicz prezes zarządu Inter Cars S.A.

 

Obchody 25-lecia Inter Cars odbyły się we wrześniu 2015 roku na PGE Stadionie Narodowym. W programie, oprócz jubileuszowych targów części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów, znalazły się także m.in. koncert, loteria, czy Gala Mistrzów Warsztatu.

 

Zapraszamy także do zapoznania się z wynikami finansowymi spółki za okres styczeń – grudzień 2019 r.

 

Zdjęcie: Inter Cars

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).