Inter Cars z jednocyfrowym wzrostem przychodów w grudniu 2019 | MOTOFAKTOR

Inter Cars z jednocyfrowym wzrostem przychodów w grudniu 2019

person Joanna Piszcz 10/01/2020

W okresie styczeń - grudzień 2019 roku wartość sprzedaży Inter Cars w Polsce wzrosła o 7% rok do roku.

W grudniu 2019 roku o 7,6% wzrosła sprzedaż Inter Cars w Polsce w porównaniu z grudniem 2018 i wyniosła 314,7 mln zł. Przychód ze sprzedaży całej Grupy Inter Cars wyniósł 463,4 mln zł i był o 5,1% wyższy niż w analogicznym miesiącu roku 2018.

 

W okresie styczeń – grudzień 2019 wartość sprzedaży spółki Inter Cars w Polsce wyniosła 4,47 mld zł, co daje wzrost rok do roku o 7%. Przychód całej Grupy Inter Cars w tym czasie wzrósł rok do roku o 6% i wyniósł 6,38 mld zł.

 

Sprzedaż zagranicznych spółek dystrybutora w grudniu 2019 r. była o 18,7% wyższa niż rok wcześniej, a łączna wartość sprzedaży sięgnęła 260,6 mln zł. Najwyższy wzrost odnotowano w Grecji, w Bośni i w Ukrainie.

 

Szczegółowe dane prezentujemy w poniższej tabelce:

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).