Nowa pula biletów na Poznań Motor Show 2023 od 1 lutego | MOTOFAKTOR

Nowa pula biletów na Poznań Motor Show 2023 od 1 lutego

person Adrian Januszkiewicz 26/01/2023

Tylko do końca stycznia zwiedzający będą mogli zakupić tańsze bilety na Poznań Motor Show.

 

Poznań Motor Show to wyjątkowa okazja do zobaczenia najnowszych modeli samochodów, motocykli oraz poznania najnowszych trendów w branży motoryzacyjnej. W ciągu czterech dni wydarzenia na zwiedzających czeka nie tylko bogata ekspozycja, ale również liczne pokazy i atrakcje.

 

Organizatorzy targów przypominają o końcu sprzedaży I puli biletów. W związku z tym od 1 lutego ceny biletów na piątek i niedzielę wzrosną z 36 zł do 40 zł, a cena biletów na sobotę z 39 zł do 45 zł. Bilety na Media Day, specjalny dzień przeznaczony dla dziennikarzy i przedstawicieli branży motoryzacyjnej, również ulegną podwyżce z 130 zł do 150 zł. Tym samym organizatorzy Poznań Motor Show zachęcają do wcześniejszego zakupu biletów. Pozwoli to nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale również uniknąć oczekiwania w kolejce w trakcie targów.

 

Źródło: Grupa MTP

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).