ZF Aftermarket błysnął innowacjami we Frankfurcie | MOTOFAKTOR

ZF Aftermarket błysnął innowacjami we Frankfurcie

person Adrian Januszkiewicz 7/10/2022

Prezentacja ZF Aftermarket na tegorocznych targach Automechanika we Frankfurcie odbyła się pod hasłem “Together in Motion”.

 

Na powierzchni 2500 metrów kwadratowych firma ZF Aftermarket zrealizowała swoją innowacyjną koncepcję prezentacji – nową formułę stoiska z ekspozycjami produktów i prezentacjami technicznymi, na którym odwiedzający mogli porozmawiać z ekspertami ZF. Tu też znajdowała się scena warsztatowa, na której przez cały czas trwania targów odbywały się praktyczne prezentacje.

Stoisko ZF Aftermarket wystawiło się w nowej formule z ekspozycjami produktów i prezentacjami technicznymi

Duża powierzchnia ze sceną i ogromnym ekranem LED stanowiła doskonałą oprawę dla wyjątkowych wydarzeń, takich jak spotkanie Klientów ZF Aftermarket (Customer Summit) i „Śniadanie CEO”. Odbyły się one pierwszego dnia targów i zostały zorganizowane we współpracy z Messe Frankfurt. Inauguracją targów były przemówienia, które wygłosili dwukrotny mistrz świata Formuły 1 Mika Häkkinen i menedżer Formuły 1 Mark Gallagher.

Philippe Colpron powitał gości w dedykowanej strefie ZF Aftermarket na targach Automecha­ni­ka, gdzie oprócz klasycznych pokazów produktów mogły odbywać się imp­rezy, szko­lenia i prezentacje

Nagrodzone innowacje

Kolejnym kluczowym dla ZF Aftermarket elementem targów było zdobycie Nagrody Targów Automechanika za Innowacyjność w kategorii pojazdów użytkowych. Nagrodę przyznano nowej koncepcji systemowej marki WABCOTurning Assistance System (TAS), czyli asystentowi obracania montowanemu w pojazdach użytkowych. Ponadto wraz z ZF [pro]Tech firma ZF Aftermarket zdobyła przyznawany przez czytelników tytuł Najlepszej Marki Warsztatowej PROFI 2022 w kategorii konceptów warsztatowych.

 

Duży nacisk postawiono na wykorzystanie treści cyfrowych, co spotkało się z pozytywną reakcją publiczności. Koncentracja na transferze know-how w połączeniu z szerokim portfolio produktów i usług była odpowiednią kombinacją zarówno dla partnerów, interesariuszy i klientów – od dystrybutorów po warsztaty i operatorów flot.

 

Chcielibyśmy wyrazić szczere podziękowania za interesujące i owocne rozmowy z naszymi globalnymi partnerami biznesowymi oraz za wspaniałe opinie, które otrzymaliśmy we Frankfurcie. Po raz kolejny uzyskaliśmy potwierdzenie, że techniczne i cyfrowe innowacje ZF Aftermarket wraz z naszymi koncepcjami usług stanowią najlepszą podstawę, na której chcemy dalej się rozwijać – podsumowuje Philippe Colpron, dyrektor dywizji ZF Aftermarket i wiceprezes wykonawczy ZF Group.

 

Źródło: ZF

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).