Strefa PLATINUM ORLEN OIL na Poznań Motor Show | MOTOFAKTOR

Strefa PLATINUM ORLEN OIL na Poznań Motor Show

person Redakcja 4/04/2022

W Hali nr 6 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zostanie utworzona specjalna strefa PLATINUM ORLEN OIL, którą przygotowała największa spółka olejowa w Polsce - ORLEN OIL.

Dla wielu z osób największą atrakcją będzie możliwość spotkania ambasadorów marki PLATINUM ORLEN OIL, do których należą czołowi polscy sportowcy. W strefie pojawi się Kuba Przygoński – wielokrotny Mistrz Polski w driftingu, uczestnik Rajdu Dakar, a także Bartosz Zmarzlik – Mistrz Świata na Żużlu, w towarzystwie swoich profesjonalnych mechaników rajdowych. Z pewnością nie zabraknie czasu na pamiątkowe zdjęcie i zdobycie autografów. Ponadto będzie można również zobaczyć z bliska ponad 1000-konną Toyotę Kuby oraz dwa motocykle Bartka (żużlowy i krosowy).

 

Ale to nie koniec atrakcji, którą zaplanowała marka PLATINUM ORLEN OIL. Na stoisku będą również samochody sportowe pozostałych ambasadorów. Mowa o Miko Marczyku – najmłodszym Mistrzu Polski w rajdach oraz Martinie Prokopie – czeskim kierowcy rajdowym, uczestniku Rajdu Dakar, którzy użyczyli dla strefy PLATINUM ORLEN OIL swoje samochody – Skodę Fabia z nowym oklejeniem od Miko oraz słynną Fionę, czyli Ford Fiesta od Martina.

 

Będzie również możliwość zmierzenia się z Miko Marczykiem, dzięki zaawansowanym symulatorom rajdowym. Dla osób z najlepszymi wynikami na wirtualnej trasie Tor Poznań organizator strefy przewidział atrakcyjne nagrody.

 

Oprócz wymienionych atrakcji, będzie można poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie motoryzacji, obserwując zmagania uczestników finałów XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników oraz konkurencji przygotowanych przez ekspertów marki PLATINUM ORLEN OIL.

 

Źródło: PLATINUM ORLEN OIL

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).