Orlen Oil wspiera XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników | MOTOFAKTOR

Orlen Oil wspiera XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników

Orlen Oil po raz kolejny został Partnerem Strategicznym Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

Już w kwietniu br., podczas największych targów motoryzacyjnych w Polsce – Poznań Motor Show, będziemy mogli śledzić zmagania uczestników XI edycji. Marka Platinum Orlen Oil będzie aktywnie wspierać młodych i zawodowych mechaników biorących udział w tym wydarzeniu.

 

Zależy nam szczególnie na edukacji młodych mechaników w Polsce, którzy zaczynają swoją przygodę z tym zawodem. Jako marka związana z branżą motoryzacyjną chcemy ich wspierać na każdym etapie – od momentu rozpoczęcia nauki, aż po pracę zawodową – mówi Klaudyna Bujak Dyrektor Sprzedaży Krajowej i Marketingu Orlen Oil.

 

Orlen Oil, wraz z organizatorami Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników – V8 Team i Grupą MTP – już przygotowuje kolejne aktywności, zadania edukacyjne i atrakcje dla młodych oraz zawodowych mechaników.

 

Do tej pory, wspólnie z naszym Partnerem Strategiczny – marką Platinum Orlen Oil, zrealizowaliśmy wiele wartościowych działań służących edukacji młodych mechaników. Przygotowujemy się już do eliminacji i finałów XI Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników – mówi Adrian Dekowski Prezes V8 Team, współorganizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników.

 

Również w XI edycji nie zabraknie Ambasadorów marki Platinum Orlen Oil: Roberta Kubicy, Kuby Przygońskiego i Bartosza Zmarzlika, którzy będą kibicować mechanikom w osiągnięciu jak najlepszych wyników. W wydarzeniu weźmie także udział Grzegorz Duda – Główny Ambasador i współtwórca Akademii Młodego Mechanika, wielokrotny mistrz w rajdach, a także gospodarz programów „Garaż Dudy” czy „101 napraw” w TVN Turbo.

 

W tym roku marka Platinum Orlen Oil szykuje kolejną odsłonę Platinum Card. Akcja ta wyłoni drużynę, która dostanie przepustkę do finału w kategorii Młody Mechanik oraz po raz pierwszy wyróżni także Mechanika Zawodowego. Szczegóły i założenia zostaną ogłoszone na platformie Akademii Młodego Mechanika, gdzie stale dostępne są szkolenia z wiedzy o olejach oraz płynach eksploatacyjnych.

 

Marka Platinum Orlen Oil drugi rok z rzędu wyposaży wszystkich finalistów Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników w profesjonalne kombinezony, w których wystąpią w czasie finałowych rozgrywek. Na zwycięzców czekają także nagrody specjalne, gwarantujące niezapomniane przeżycia oraz zestawy gadżetów. Szkoły Laureatów i ich opiekunowie również otrzymają drobne upominki i vouchery na odbiór produktów Orlen Oil.

 

Szczegółowe informacje dotyczące XI edycji Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników będzie można znaleźć na ich stronie internetowej oraz na Facebooku.

 

Źródło: V8 Team

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).