Vredestein Comtrac 2 wygrywa test opon letnich do kamperów

Vredestein Comtrac 2 wygrywa test opon letnich do kamperów

Opona letnia Vredestein Comtrac 2 zajęła pierwsze miejsce w teście grupy opon letnich przeprowadzonym przez niemiecki portal "Promobil".

Zespół „Promobil” największego w Niemczech portalu o przyczepach kempingowych i kamperach, ocenił sześć różnych produktów od wiodących europejskich producentów opon, montując je w kamperze Ford Transit, a następnie przeprowadzając szereg trudnych testów dynamicznych. Niezależny zespół testowy ocenił oponę Vredestein jako „szczególnie zalecaną” i umieścił ją na pierwszym miejscu w rankingu. Testujący chwalili jej wyjątkowe osiągi zarówno na mokrej, jak i suchej nawierzchni.

 

opona letnia Vredestein Comtrac 2Model Comtrac 2 zdobył pierwsze miejsce w kategorii hamowania awaryjnego na mokrej nawierzchni: droga hamowania przy prędkości 80 km/h wyniosła zaledwie 36,7 m — o metr mniej niż opona, która zajęła drugie miejsce, i prawie o całą długość samochodu mniej niż najgorzej oceniona opona. Model Comtrac 2 znalazł się również na szczycie rankingu w kategorii przyspieszania i właściwości jezdnych na mokrej nawierzchni, co zrobiło wrażenie na testujących ze względu na „ponadprzeciętne bezpieczeństwo podczas pokonywania zakrętów i dobrą ochronę przed zjawiskiem aquaplaningu”.

 

Opona Vredestein osiągała kolejne sukcesy w testach na suchej nawierzchni: uzyskała pierwsze miejsce w zakresie skuteczności hamowania (100–0 km/h) i właściwości jezdnych podczas intensywnej jazdy na torze testowym. Testujący uznali, że na wszystkich nawierzchniach model Comtrac 2 „pozostaje wyraźnie na prowadzeniu” w zakresie bezpieczeństwa w porównaniu z innymi ocenianymi oponami.

Wysokie zapotrzebowanie na opony letnie utrzymuje się wśród użytkowników kamperów na wielu rynkach europejskich, a opony Vredestein przyciągnęły dużą i lojalną bazę klientów. Będziemy w dalszym ciągu inwestować w rozwój produktów w tej kategorii, aby mieć pewność, że opony Vredestein będą nadal odznaczać się osiągami wysokiej klasy i wysokim poziomem bezpieczeństwa w przystępnej cenie.

dyrektor ds. technologii w firmie Apollo Tyres - Daniele Lorenzetti

 

opona Vredestein Comtrac 2Vredestein Comtrac 2 to opona letnia, która została pierwotnie opracowana z myślą o pojazdach użytkowych i jest szeroko stosowana przez użytkowników kamperów. Wytrzymała i trwała konstrukcja oraz wysoka stabilność podczas jazdy z dużymi obciążeniami sprawiają, że idealnie nadaje się do szerokiej gamy prac ciężkich.

 

 

Źródło: Apollo Tyres

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).