Volkswageny ID.4 i ID.5 na EV Experience na Torze Modlin

Volkswageny ID.4 i ID.5 na EV Experience na Torze Modlin

person Joanna Piszcz 26/05/2023

Podczas tegorocznej edycji EV Experience, imprezy organizowanej przez Polskie Stowarzyszenie Paliw Alternatywnych, będzie można testować Volkswageny ID.4 i ID.5.

 

EV Experience to największy w Polsce test samochodów elektrycznych. Na Torze Modlin, pod okiem profesjonalnych instruktorów będzie można wypróbować ponad 70 modeli z napędem elektrycznym. Wśród nich znajdą się dwa VolkswagenyID.4 i ID.5, które udostępni jeden z dealerów marki z Wolfsburga – firma Krotoski.

 

Trwająca dwa dni impreza jest przeznaczona zarówno dla przedstawicieli szeroko rozumianej branży elektromobilności i firm (26 maja), jak i publiczności, czyli osób, które rozważają zakup samochodu elektrycznego lub po prostu chcą się przekonać, jak jeździ się takim autem (27 maja).

 

Poza jazdami próbnymi samochodami elektrycznymi po torze organizatorzy przewidzieli sporo innych atrakcji – tor off-roadowy i strefę dla dzieci, będą także foodtrucki, ekspozycja pojazdów kilkudziesięciu marek, w tym aut dostawczych, hulajnogi i rowery.

 

W pierwszej edycji EV Experience, rok temu, wzięło udział ponad 2000 gości, którzy mieli do dyspozycji 34 samochody elektryczne. W tym roku organizatorzy spodziewają się jeszcze większego zainteresowania, do dyspozycji gości będzie ponad 70 samochodów elektrycznych do jazd testowych. Uczestnicy spotkania będą także mogli potrenować w strefie treningowej, gdzie znajdują się m.in. płyty poślizgowe oraz kurtyny wodne o wysokości 2,5 metra.

 

By wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu wystarczy wejść na stronę www.evexp.pl i kupić bilet wstępu. Cena na dzień otwarty to 39 zł (wstęp wolny dla dzieci do lat 16).

 

Dla Czytelników Motofaktor.pl mamy kod zniżkowy na zakup biletów na wydarzenie:

 

ev experience kod rabatowy

 

Bilet upoważnia do wejścia na teren EV Experience i udziału w pikniku motoryzacyjnym, jazdach testowych (zapisy na miejscu), dostępu do wszystkich stref i korzystania ze wszystkich atrakcji czy szkoleniach.

 

Źródło: Volkswagen

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).