Strefa TVN Turbo na Poznań Motor Show | MOTOFAKTOR

Strefa TVN Turbo na Poznań Motor Show

person Adrian Januszkiewicz 4/04/2022

Spotkania z gwiazdami, pojazdy oraz konkursy i atrakcje dla zwiedzających – to wszystko czeka gości strefy przygotowanej przez TVN Turbo.

Spotkaj znanych dziennikarzy

Obecność strefy TVN Turbo na targach Poznań Motor Show to przede wszystkim wyjątkowa szansa na spotkanie gwiazd stacji, które pojawią się na specjalnie przygotowanej scenie, znajdującej się w strefie TVN Turbo. Strefa będzie dostępna dla zwiedzających w trakcie tzw. „dni dla publiczności”, tj. od piątku do niedzieli. Na scenie oraz w samej strefie TVN Turbo zaprezentują się dziennikarze oraz prowadzący, znani z popularnych programów emitowanych na antenie stacji. Pełna lista prezentuje się następująco:

 

 • Łukasz Byśkiniewicz
 • Grzegorz Duda
 • Przemek Szafrański
 • Adam Klimek
 • Adam Kornacki
 • Łukasz Bąk
 • Patryk Mikiciuk
 • Robert Michalski
 • Paweł Miszta

 

Bloki z udziałem poszczególnych gwiazd zostaną przedzielone licznymi konkursami, które poprowadzi Krystian Plato. Do wygrania ramki rejestracyjne, zapachy samochodowe i smycze sygnowane marką TVN Turbo.

Wyjątkowe pojazdy i nie tylko

Liczne modele samochodów, motocykli i kamperów to znak rozpoznawczy targów Poznań Motor Show. Ciekawych pojazdów nie zabraknie również w strefie przygotowanej przez TVN Turbo. Na zwiedzających czekają tam modele dobrze znane widzom stacji.

 

 • Volkswagen T2 z silnikiem Porsche (program „Garaż Dudy”),
 • Cobra (program „Duda vs. Klimek”),
 • Chevrolet Pick Up (program „Duda vs. Klimek”),
 • Ford Mustang z 1973 (program „Samochód marzeń Adama Klimka”)
 • Ferrari 599 (prywatny samochód Patryka Mikiciuka z serii „Ferrari w cenie Skody”),
 • Hyundai I20 (samochód rajdowy Łukasza Byśkiniewicza na sezon 2022)

 

Tuż obok strefy pojawi się również fotobudka w barwach programu „Ciężarówką przez Stany”. Uczestnicy targów będą mieli okazję, aby na specjalnej ściance wykonać pamiątkowe zdjęcia i wydrukować je w czasie rzeczywistym.

 

Źródło: Grupa MTP

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).