To był tydzień! (8) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (8)

person Joanna Piszcz 27/02/2022

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 21 - 27 lutego 2022 r.

Wydarzenia z ostatnich dni zdominowała sytuacja w Ukrainie. Inwazja Rosji na ten kraj ma wpływ także na rynek motoryzacyjny. Kłopoty mogą mieć zarówno koncerny samochodowe, jak i producenci i dystrybutorzy samochodowych części zamiennych, posiadający fabryki i oddziały w Ukrainie. Komunikat w sprawie obecnej sytuacji wydał Maciej Oleksowicz, Prezes Zarządu Inter Cars SA, który zawiesił działalność ukraińskiego oddziału.

 

POPiHN i PIPP opublikowały wspólne stanowisko dotyczące bieżącej sytuacji na rynku paliw w związku z inwazją wojsk rosyjskich na Ukrainę. Natomiast PKN ORLEN zapewnia, że Polska ma zapasy ropy i paliw.

 

Pozostałe informacje: Auto Partner SA otworzył oddział w Grudziądzu, a ZF Aftermarket zaprezentował nowe Centrum Szkoleniowe. Z kolei LKQ Corporation, spółka dominująca LKQ Europe, której częścią jest ELIT Polska, ogłosiła wyniki za czwarty kwartał i cały rok 2021.

 

Firma Oponiarska Dębica SA poinformowała, że Michał Mędrek zrezygnował z funkcji członka zarządu spółki.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).