To był tydzień! (39) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (39)

person Joanna Piszcz 27/09/2020

Najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 21 - 27 września 2020 r.

Koniec września przynosi kilka wartych uwagi wydarzeń. Wraca m.in. dyskusja o wpływu Brexitu na rynek motoryzacyjny.  Zdaniem ekonomistów Goldman Sachs scenariusz Brexitu bez porozumienia stworzy liczne zagrożenia dla europejskiego przemysłu motoryzacyjnego. Z kolei stowarzyszenie ACEA opublikowało interaktywną mapę dotyczącą wpływu pandemii na produkcję aut w UE w I półroczu 2020.

 

Stowarzyszenie Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDCM) wyjaśnia, że wprowadzone właśnie w życie rozporządzenie unijne w sprawie homologacji i nadzoru rynku pojazdów silnikowych nie utrudni dostępu do złącza OBD niezależnym warsztatom.

 

ZF otrzymał nagrodę Nissan Global Supplier Award for Innovation za rozwój technologii kamery Tri-cam, inteligentnej, trójobiektywowej kamery dla motoryzacji.

 

Mechanicy sieci warsztatów ProfAuto Serwis obalają mity związane z rynkiem części samochodowych. Natomiast Inter Cars zaprasza do nowo utworzonej grupy na Facebooku poświęconej wskazówkom i poradom dla mechaników specjalizujących się w naprawach motocykli.

 

Magneti Marelli zaprasza na szkolenia techniczne, które odbędą się w październiku 2020. Z kolei Denso udostępniło najnowszą wersję oprogramowania do urządzenia e-Videns.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).