Inter Cars tworzy Grupę FB dla mechaników motocyklowych | MOTOFAKTOR

Inter Cars tworzy grupę FB dla mechaników motocyklowych

person Adrian Januszkiewicz 24/09/2020

Inter Cars zaprasza do nowo utworzonej grupy na Facebooku poświęconej wskazówkom i poradom dla mechaników specjalizujących się w naprawach motocykli.

Inter Cars zaprasza do czynnej aktywności w grupie Mechanika motocyklowa – porady, wskazówki, diagnozowanie. Pasjonaci dwóch kółek znajdą w niej masę informacji potrzebnych profesjonalistom do codziennej pracy w warsztacie, ale też ciekawostki dla pasjonatów motocykli, którzy naprawami swoich skarbów nie zajmują się na co dzień, ale interesują ich szczegóły związane z eksploatacją motocykli.

 

Inter Cars chce, aby nowe miejsce w stało się źródłem wiedzy dla mechaników, ale również przestrzenią do inspiracji, podzielenia się swoimi projektami i pomysłami wszystkich entuzjastów napraw, traktujących to zajęcie jako hobby. Grupa skierowana jest do wszystkich mechaników motocyklowych, naprawiających każdy rodzaj jednośladów. Nikogo ona nie wyklucza już na starcie, wręcz przeciwnie – zachęca do członkostwa i wymiany doświadczeń przy naprawach konkretnych modeli ze swoich warsztatów.

 

Założyciele grupy wierzą, że o dobór odpowiednich treści na grupie zadbają sami jej użytkownicy, którzy chętnie dzielić będą się swoją wiedzą, doświadczeniem i pomysłami na naprawę motocykli. Grupa ma charakter otwarty, jej członkiem może zostać każdy miłośnik dwóch kółek, który zaakceptuje regulamin i zawarte w nim zasady.

 

Marzeniem założycieli grupy jest zbudowanie społeczności, która będzie żyła motocyklami, wspierała się radami i wskazówkami odnośnie napraw mechanicznych, ale też informowała o wszystkim, co w motocyklowym świecie ważne. Takie działania mają sens, co sprawdzono już na grupie Mechanika samochodowa – porady, wskazówki, diagnozowanie, która powstała rok temu, a obecnie liczy ponad 60 tysięcy członków! To największa społeczność dedykowania mechanikom samochodowym w przestrzeni polskiego Internetu. Teraz czas na kolejne wyzwanie – grupę stworzoną z myślą o mechanikach motocyklowych.

 

Źródło: Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).