To był tydzień! (31) | MOTOFAKTOR

To był tydzień! (31)

person Joanna Piszcz 6/08/2023

To był tydzień - najważniejsze wydarzenia w polskiej (i nie tylko) branży aftermarketowej w dniach 31 lipca - 6 sierpnia 2023 r.

Wakacje w pełni, a co za tym idzie również i mniej wydarzeń. Zdecydowanie temat tygodnia to narastający problem kradzieży samochodów elektrycznych w Polsce i pożary akumulatorów porzucanych przez złodziei w lasach.

 

Co jeszcze wydarzyło się na rynku motoryzacyjnym? Toyota zaprezentowała modele Land Cruiser serii „70”, „250” i „300”.

 

Continental rozpoczyna masową produkcję opony UltraContact NXT, a Goodyear przygotował trzy modele opon na fabryczne wyposażenie nowego, w pełni elektrycznego Jeepa Avenger.

 

Polska firma opracowała technologię, dzięki której można przekonwertować stare auto spalinowe na elektryczne.

 

Oddział Auto Land w Pułtusku działa w nowej lokalizacji. Eliminacje do AP Expert zakończone, a zmagania o nagrodę główną w wielkim finale nabierają tempa.

 

Grupa Topex, producent narzędzi Neo Tools i Graphite, opublikowała nowy katalog MOTO 2023.

user photo

Autor

Joanna Piszcz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).