STOP&GO: nowy wskaźnik poziomu baterii LED

STOP&GO: nowy wskaźnik poziomu baterii LED

System odstraszający kuny STOP&GO prezentuje nowy, dwukolorowy wskaźnik poziomu baterii LED.

Liczba spowodowanych przez kuny szkód wzrasta z każdym rokiem. Dlatego niezwykle ważne jest podjęcie odpowiednich środków zaradczych, aby do nich nie dopuścić. Zarówno w przypadku klasycznych samochodów z silnikiem spalinowym, jak i nowoczesnych pojazdów elektrycznych elektronika pojazdu i system zarządzania silnikiem są coraz bardziej złożone, co utrudnia programowanie nowych, „zewnętrznych” komponentów.

 

Z tego powodu zaleca się montaż niezależnych od instalacji elektrycznych pojazdu, połączonych rozwiązań, obejmujących ultradźwięki i wysokie napięcie, takich jak na przykład urządzenie 8 PLUS-MINUS CLIP, które jest zasilane bateriami guzikowymi. Dzięki temu nie ma już potrzeby podłączania sprzętu do elektroniki pojazdu.

 

Ten system spełnia jednak swoje zadanie jedynie wówczas, gdy w baterii guzikowej występuje odpowiedni poziom napięcia. W razie jego utraty to rozwiązanie nie zapewnia jednak odpowiedniej ochrony, przez co kuna może gryźć bez ograniczeń. Dotychczas w przypadku produktu 8 PLUS-MINUS do kontroli tej funkcji służyła zlokalizowana na urządzeniu jednokolorowa lampka kontrolna.

 

Lider innowacji STOP&GO dopracował ten system kontroli i oferuje obecnie oba urządzenia klasy premium 8 PLUS-MINUS oraz 8 PLUS-MINUS CLIP z wygodnym, dwukolorowym wskaźnikiem poziomu baterii LED.

 

Gdy napięcie baterii guzikowych 3 V (typu CR2477) spadnie poniżej wartości 2,46 V, migająca dioda LED zmieni kolor z zielonego na czerwony, sygnalizując tym samym zbliżającą się konieczność wymiany baterii. Dzięki temu można oszczędzić sobie pracochłonnego pomiaru napięcia baterii, a właściciel pojazdu ma całkowitą pewność, iż jej poziom jest odpowiedni. Zyskuje tym samym gwarancję doskonale działającego, a przy tym skutecznego odstraszania kun. Zawierająca informację na temat daty montażu, zlokalizowana w komorze silnika naklejka przypomina o zalecanej co roku wymianie baterii.

 

Od teraz oba urządzenia 8 PLUS-MINUS oraz 8 PLUS-MINUS CLIP wraz z nowym wskaźnikiem poziomu baterii LED można nabyć w dobrze zaopatrzonych, specjalistycznych sklepach. Więcej informacji na temat firmy i jej oferty jest dostępnych na stronie: www.stop-go.de/pl.

 

Źródło: Norbert Schaub GmbH

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).