STOP&GO: nowa płytka kontaktowa CLIP już dostępna

STOP&GO: nowa płytka kontaktowa CLIP już dostępna

person Redakcja 13/03/2023

Nowością lidera innowacji - STOP&GO jest udoskonalenie wielokrotnie sprawdzonej płytki kontaktowej ze stali szlachetnej z techniką montażu IDC.

nowa płytka kontaktowa CLIPTuż przed rozpoczęciem się sezonu na kuny, dostępna jest nowa płytka kontaktowa CLIP, która wyznacza nowe standardy w zakresie obsługi, instalacji i czasu montażu oraz zapewnia niespotykaną dotąd elastyczność. Nowość lidera innowacji STOP&GO jest udoskonaleniem wielokrotnie sprawdzonej płytki kontaktowej ze stali szlachetnej z techniką montażu IDC.

 

W odróżnieniu od poprzedniego modelu i innych dostępnych na rynku systemów kabel wysokiego napięcia nie musi być już przewlekany przez płytkę kontaktową. Nową wersję typu CLIP można otworzyć za pomocą praktycznego mechanizmu składania i wygodnie włożyć kabel. Z jednej strony ma to tę zaletę, że w dowolnym miejscu kabla wysokiego napięcia można w późniejszym momencie zamocować dodatkowe płytki kontaktowe. Z drugiej strony umożliwia to przedłużenie kabla i zamocowanie dowolnej liczby dodatkowych płytek kontaktowych, zwłaszcza w przypadku dużych komór silnika, takich jak w samochodach typu SUV i kempingowych.

 

Podobnie jak w poprzednim modelu, za jednym kliknięciem można zablokować i połączyć płytki ze stali szlachetnej PLUS-MINUS z 2-żyłowym kablem wysokiego napięcia. Podczas ściśnięcia płyt sześć trzpieni wwierca się w żyłę kabla, optymalizując w ten sposób bezpieczeństwo styku. Krok ten zajmuje bardzo mało czasu i jest wykonywany ręcznie, dzięki czemu nie trzeba używać żadnych narzędzi.

 

Zaokrąglony cokół ma tę zaletę, że płytki można elastycznie montować np. na wężach. Jest to możliwe za pomocą opasek zaciskowych, które są po prostu przekładane przez tunele mocujące w dolnej części płytki. Wersja CLIP jest dostępna w znanej, wysokiej jakości STOP&GO dla urządzeń 7 PLUS-MINUS i 8 PLUS-MINUS.

 

nowa płytka kontaktowa CLIP

 

 

 

STOP&GO uzupełnia swoją propozycję wartości o 4-letnią rękojmię. Tak jak wszystkie inne produkty STOP&GO, urządzenia te można nabyć w handlu
specjalistycznym. Więcej informacji na temat firmy i jej oferty można znaleźć na stronie: www.stop-go.de/pl.

 

Artykuł sponsorowany przez firmę Norbert Schaub GmbH.

 

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).