Steinhof z jubileuszem na Automechanice Frankfurt

person Adrian Januszkiewicz 28/09/2018

Firma Steinhof po raz kolejny zaprezentowała się na targach Automechanika Frankfurt.

Była to jubileuszowa 10-ta wizyta polskiego producenta haków holowniczych, na najbardziej znanych targach techniki motoryzacyjnej. Oprócz możliwości zapoznania się z ofertą, uczestnicy wydarzenia byli świadkami premiery najnowszego filmu prezentującego unowocześnioną linię produkcyjną Steinhof.

To była dla nas wyjątkowa edycja targów Automechanika we Frankfurcie. Nasze stoisko za każdym razem budzi niemałe zainteresowanie. Tak było również podczas tegorocznych targów - odwiedziły nas dziesiątki tysięcy osób, które miały okazję bliższego zapoznania się z ofertą produktową. Jubileusz obecności na Automechanice uczciliśmy premierą filmu, prezentującego najnowszą linię produkcyjną. Pokazujemy w nim proces projektowania oraz produkcji naszych haków holowniczych z zastosowaniem najnowszych technologii. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu całego wydarzenia i nawiązania nowych kontaktów z rynkami zagranicznymi, do których będziemy mogli eksportować polskie produkty. Anna Michałków dział marketingu firmy Steinhof

 

Steinhof tradycyjnie zaprezentował również system automatycznych mechanizmów wypinania kul, a także montażu akcesoriów z wykorzystaniem swoich haków. Przedstawiciele firmy odpowiadali na pytania odnośnie eksploatacji i zakupu tego typu urządzeń. Polacy mocno zaznaczyli swoją obecność na targach Automechanika. Oprócz grupy Steinhof, we Frankfurcie pojawiło się blisko 190 producentów i dystrybutorów części motoryzacyjnych z Polski.

Źródło: Steinhof

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl
 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

FreshMail.pl